הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל מאזניים

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 26.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 18.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 11.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 4.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 1.9.2022

מוכנים להפסקה קטנה, מאזניים? אנחנו יודעים: הקיץ רק מסתיים. אבל כוכבי הלכת מכוונים אותך לבלות קצת זמן בגולם שלך בספטמבר הקרוב, במיוחד בזמן שהשמש נמצאת במזל בתולה ובבית השנים-עשר הרגוע שלך עד ה-22 בספטמבר. אולי יש לך פרויקט אמנותי או רוחני שקורא לו (המוזה תחכה בשבילך בזרועות פתוחות!). אולי יש כמה פריטים לא גמורים שאפשר למחוק מהרשימה לפני שיגיע יום ההולדת הבא שלך – ועונת המאזניים.סיבה נוספת לקחת קצב מדוד? כל כוכבי הלכת החיצוניים הנעים לאט – צדק, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו – מושבתים בתנועה לאחור (לאחור) כל החודש הזה. ב-9 בספטמבר, כוכב התקשורת מרקורי מצטרף לחטיבה הרטרוגרדית, סיכול טכנולוגיה, תזמון ואינטראקציות יומיומיות עד ה-2 באוקטובר. אפילו יותר מסובך? מרקורי יהיה רטרוגרדי במאזניים במשך השבועיים הראשונים של הספין האחורי (עד 23 בספטמבר), ומותיר אותך מרגיש לא מובן ומפוזר אם אתה לוקח על עצמך יותר מדי. מכאן הצורך בפקעת מפנקת/תרמיל בריחה בו תוכלו להשאיר אתכם יחד עם הדמיון שלכם. הפסקה מהדרמה האנושית תעשה לך טוב ותעזור לך להישאר פרודוקטיבי.אל תפחד, מאזניים: יש הרבה הרפתקאות שאפשר לחוות למרות האתגרים הרטרוגרדיים האלה. Go-getter Mars נמצא במזל תאומים במשך ששת החודשים הקרובים (עד מרץ 2023), ומחמם את הבית התשיעי שלך של טיולים, יזמות ורעיונות גדולים. וברגע שהשמש תעבור למאזניים ב-22 בספטמבר, תרגישו תחושה של התחדשות, הנשענת על ידי הירח החדש של מאזניים ב-25 בספטמבר. ראה את הירח החדש שלך "שנה חדשה אישית", איפוס קשה שייתן לך פרספקטיבה וכיוון רעננים. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|