הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל מאזניים

צפו למאוד לא צפוי ביום רביעי הקרוב, ה-28 בספטמבר, כאשר מאדים האימפולסיבי במזל תאומים ובית התשיעי ההרפתקני שלכם יתגבש עם שבתאי המאופק במזל דלי והבית החמישי שלכם של תשוקה, רומנטיקה ותהילה. מדברים על פרדוקס! Lusty Mars מגביר את הרצון שלך לקפוץ לאור הזרקורים ולפלרטט עם כל מי שאתה מושך את תשומת הלב שלו. בינתיים שבתאי רוצה שתעוף מתחת לרדאר ותשכלל את האומנות שלך לפני שתציג משהו. מה צריך לעשות מאזניים מאוזן? מצא את דרך האמצע (כמובן!). אתה יכול להיות רוח יצירתית הרמיטית ולהיות שם בחוץ. במחלקת הרומנטיקה, שמרו על הרגשות החזקים שלכם. התשוקה עלולה להסלים לכדי רכושנות, ולגרום לך להיצמד קצת יותר מדי למושא החיבה שלך, מה שכנראה לא יביא את התוצאה לה אתה מקווה.ביום חמישי, כוכב הלכת השליט שלכם, ונוס התוססת, מתרוצץ לתוך מאזניים לקראת הסיבוב השנתי שלה, ומצית את הזוהר הפנימי והחיצוני שלכם! כריזמה ומגנטיות מתגברים בין עכשיו ל-23 באוקטובר. עם אפס מאמץ, אתה פשוט תקרין את החום והיופי שהם הזכות המולדת של מאזניים. אל תחפשו לאחרים רמזים על איך לחיות, לאהוב, להתלבש או לצאת לדייט. בתור אחד מארבעת הסימנים הקרדינליים, אתה משחק לפי ספר החוקים הייחודי שלך, וכשאתה לא נאמן לו, אתה מסתכן שלא תביא לידי ביטוי את הרצונות העמוקים ביותר שלך. מחזור נוגה זה הופך אותך לבלתי ניתן לעמוד בפניך, והאחריות העיקרית שלך בזמן הזה היא להתענג עליו.למאזניים בודדות יש לבחור את הפוטנציאל הפיקנטי ביותר. תהנה מהאנרגיה המהנה והפלרטטנית הזו ואל תרגיש בלחץ למסור את הוורד האחרון שלך מהר מדי. עם ונוס מבצבצת מבעד לשלט שלך, אתה יכול – וצריך – לרעות בשפע ליד שולחן החממה הסקסי והמפתה. אם אתה מחובר בשמחה, עמוד בפיתוי לחקות את החברים הרווקים שלך. במקום זאת, הקצה מחדש את סטטוס BFF לבן הזוג שלך ובדוק אם אינך יכול להחזיר את השעון לאחור ולהתחיל "לצאת" זה עם זה שוב.עכשיו לחדשות אפילו טובות יותר, אם אתה מאמין. ביום ראשון, 2 באוקטובר, מרקורי מסיים נסיגה מפרכת שהחלה כבר ב-9 בספטמבר במזל שלך. חשיבה צלולה עשויה להיות מטושטשת מאז, ויתכן שהרגשות והאינסטינקטים השתלטו על ההיגיון חד העין שלך. ואז, ב-23 בספטמבר, כששליח הכסף הקוויקי נסע לאחור לתוך בתולה ולבית השנים-עשר המרוכז הפנימי שלך, הדברים נעשו ממש סוריאליסטיים! למרות שזה אולי היה ברכה לרוחניות וליצירתיות שלך, זה לא היה הטוב ביותר עבור חיי העבודה והפרודוקטיביות שלך. ייתכן שמצאת את עצמך (ברצון או אחרת) נאלצת לעבד פצע ישן או אבל עמוק, ללא קשר אם "עבודת צל" הייתה בלוח הזמנים שלך לתכנות בספטמבר או לא. ככל שזה כנראה היה כואב, זה גם היה חיוני.כעת, כאשר מרקורי חוזר לתנועה ישירה ביום ראשון, 2 באוקטובר, אתה יכול להביא את השיעורים והריפוי איתך בחזרה לפרק הבא. זה יכול לקחת עד 10 באוקטובר, כשמרקורי יחזור למאזניים, לראות ולהרגיש את השינויים, אבל הם שם! הכוח הנובע מהבעלות על התפקיד שלך בדינמיקה הישנה מבלי שעדיין נאלץ להכריח אותם יהיה שווה כל מה שסבלת כדי להגיע לשם. ותישארי בקורס! עם הביטחון החדש הזה, אתה יכול לפנות מכשול גדול בזמן שאתה חוגג את עונת יום ההולדת שלך!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|