הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל מאזניים

 ביום חמישי הקרוב, ה-22 בספטמבר, השמש הזוהרת יוצאת ממזל בתולה ומרחפת אל השלט המאוהב שלך במשך ארבעת השבועות הבאים. זוהי הפתיחה השנתית לעונת מאזניים, התקופה הנפלאה ביותר בשנה שלך. אם בילית את החודש האחרון עמוק בעולמך הפרטי (כאשר אל סול משייטת דרך הבית ה-12 המופנם שלך), כנראה שאתה יותר ממוכן לצאת מהמערה ולהתחבר מחדש לעולם הרחב. מפגש עם אנשים חדשים ויציאה להרפתקאות נהדרות תמיד מעודדים את רוחך – שלא לדבר על הביטחון העצמי שלך. אתה בן אדם מטבעך, מאזניים, אבל במהלך חודש יום ההולדת שלך, עם השמש בבית הראשון העצמאי שלך, אולי תעדיף למעשה לנפנף בכנפיים בטיסת סולו. לא בכל יום אתה להוט לעסוק בתחומי העניין העצמאיים שלך, בין אם לוקחים סדנה או בודקים אירועים חדשניים. במהלך מחזור העצמה הזה, פשוט לנסות דברים חדשים ימריץ אותך. אין צורך להתחייב לאף אחד או לקבוצה כלשהי (אלא אם כן אתה באמת רוצה). עד שהשמש תעזוב את השלט שלך ב-23 באוקטובר, תן לטעמך להשתנות כמו הרוח; משהו אפילו טוב יותר יכול להיות ממש מעבר לפינה.   ביום שישי הזה אולי תבינו שזה סוף סוף הזמן לשחרר משהו שגדלתם ממנו או שפשוט התאהבתם בו. אתה יכול להאשים – או להודות – את מרקורי בעל הדעת, שהלך לאחור במזל שלך מאז ה-9 בספטמבר ועכשיו הוא מסתובב בחזרה לתוך בתולה ולבית השנים-עשר שלך של שחרור וריפוי למשך שארית הסיבוב האחורי שלו, עד ה-2 באוקטובר. זה עשוי להיות משהו שאתה אני חושב על זה זמן מה, מה שלא מקל על תלישת הפלסטר. אבל אתה עלול פתאום "להבין" כמה הקרבת על ידי היצמדות להרגל או למערכת היחסים הזו.הגיע הזמן להיות כנים באכזריות עם עצמך: האם עשית כל שביכולתך כדי לתמוך ולמצוא פתרון מנצח? אם באמת יש לך, אז אתה חופשי להמשיך הלאה בלי אשמה (ואולי אפילו בלי חרטות). אם אתה יכול לעשות מאמץ אחרון, עצור את כל העצירות לפני 2 באוקטובר. כך או כך, אתה על הסף להשתחרר אחת ולתמיד. אבל זכרו: זה רק הצעד הראשון. לאחר מכן, חיוני שתתנו לעצמכם זמן לרפא ולהתמודד. הרטרוגרד של מרקורי הממוקד הפנימי הזה יכול לעזור לכם לרדת לשורש העניין – וברגע שתראו היכן התחילה הדפוס, תוכלו לשבור אותו לתמיד.כל מיני התחלות חדשות מסתובבות בחזית סוף השבוע הזה. יום ראשון מציין את הירח החדש השנתי במזל שלכם, מה שמביא שבועות, אם לא חודשים, של הזדמנויות לרענן כמעט בכל תחום בחיים שתרצו. אתה מקבל רק אחד מהירחים המתבטאים האלה בשנה – במובן מסוים, זו השנה החדשה האסטרולוגית שלך – ולא, זה לא מוקדם מדי להתחיל לעבוד על ההחלטות האלה! עכשיו זה הזמן לעבד את האדמה, לשתול את הזרעים ולהחליט מה תרצו ליצור במהלך ששת החודשים הקרובים. אל תפחד לחשוב BIG, הכולל מיפוי השלבים שתצטרך כדי להגיע לשם. דמיינו את הירח החדש הזה כגוש ההתחלה של מסע טרנספורמטיבי יוצא דופן, ואז הביאו את הפוקוס שלכם אל מה שאתם יכולים לעשות כדי לטפח את הצמיחה וההתפתחות האישית שלכם. השקיעו בעצמכם כדי להיכנס לפרק הבא, בן שישה חודשים.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|