שחזור גלגולים: המסע הרוחני לשנות עבר ועתיד

שחזור גלגולים: המסע הרוחני לשנות עבר ועתיד

הקדמה:
שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.

תוכן עניינים:

 1. נשמה בגוף הפיזי
  הנשמה היא הרסיס האנרגטי שמקורה במקור הנשמה ומתגלגלת בכל גוף חי כדי לתקן ולממש שיעורים ממקור הנשמה. לאחר מוותה של הנשמה, תשורות מהגלגול הנוכחי נחזרות למקור הנשמה, ובכך הנשמה משאירה את חותמה על מקור הנשמה.
 2. מדריך הרוחני
  מדריך הרוחני הוא ישות רוחנית שמלווה את הנשמה במהלך החיים הנוכחיים וגם לאחר המוות. הוא מחבר את הנשמה לגלגול חיים חדש ועוזר לה להתמודד עם השיעורים והמשימות הרוחניות שבפניה.
 3. גלגול נשמות
  גלגול הנשמות הוא הקופסה הזיכרונית שמכילה את כל התיקונים והשיעורים שנשמות קודמות עברו ומתמצקים במקור הנשמה. הזיכרונות האלו משפיעים על הנשמה בחייה בגלגול הנוכחי, ויכולים להיות מקור לקשיים ואתגרים בחיינו.
 1. שחזור גלגולים
  שחזור גלגולים הוא המסע לשנות דפוסי החיים מהגלגול הקודם, במטרה לתקן את האנרגיה הקרמתית דרך התיקון של שיעורים מהגלגול הקודם. בזמן שהנשמה עוד בגלגול קודם, היא בוחרת אילו שיעורים תתקן בגלגול הנוכחי, וכך הזמן שבין הגלגולים עשוי לשנות את התפיסה שלנו על המשמעות של חיינו.

פירוט על כל נושא:

 1. נשמה בגוף הפיזי:
  הנשמה, הרסיס האנרגטי בתוך כל אחד מאיתנו, נוצרת ממקור הנשמה ותורמת לתיקון שיעורים ממקור הנשמה. בסיום כל גלגול, זו הנשמה שחוזרת ומחזירה את השיעורים שלמדה בעולמנו למקור הנשמה.
 2. מדריך הרוחני:
  המדריך הרוחני מלווה את הנשמה לאורך חייה וגם לאחר מוותה. הוא מסייע לנשמה לחזור לגלגול חיים חדש ולהתמודד עם השיעורים שבאים בדרכה.
 3. גלגול נשמות:
  כאוגרת זיכרונות ממעברותה בגלגולים הקודמים, הנשמה מספקת לגוף הנוכחי את הזיכרונות המקושרים לשיעורים שצריך לתקן. זהו הרסיס האנרגטי שמשפיע על חיי האדם בגלגול הנוכחי.
 4. שחזור גלגולים:
  שחזור גלגולים הוא מעשה שבו מנסים לשנות דפוסי החיים מגלגול הקודם, במטרה לתקן את האנרגיה הקרמתית. הנשמה בטרם געתה לגלגול החיים החדש, בוחרת את השיעורים שתתקן, וכאשר הזמן מגיע לגלגול הנוכחי, יש כאן הזדמנות לתיקון ושחרור.

מהם גלגולים קודמים:
גלגולים קודמים הם התקופות חיים קודמות של נשמה בעבר, והם מכילים את הזיכרונות שצריך לתקן ולשחרר בגלגול הנוכחי. הקשר בין הגלגולים הקודמים לגלגול הנוכחי הוא בסיס לתהליך התיקון הגלגולי.

מהו תיקון גלגולים:
התיקון שבשחזור גלגולים הוא תהליך שבו מתיקנים את האנרגיה הקרמתית שנשמתנו הביאה עמה מן הגלגולים הקודמים. התיקון כולל את זיהוי השיעורים המתוקנים והזיכרונות שבגלגול הקודם ונשארו לתקן בגלגול הנוכחי.

ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים:
הגלגולים הקודמים יכולים להשפיע על חיי האדם בעשרות שונות, כולל הערכים הרוחניים שהוא נושא והאתגרים הכרמתיים או הנפשיים שהוא מתמודד איתם. גם מזון, מחברות, והזדמנויות אחרות מהחיים הקודמים עשויים להשפיע על חייו.

לסיכום:
שחזור גלגולים הוא המסע הרוחני לתקן את האנרגיה הקרמתית שנשמתנו הביאה עמה מהגלגולים הקודמים. זהו האמון בגלגולים, שמתוך התיקון הגלגולי ניתן לשנות את משמעות החיים הנוכחית. הגלגולים הקודמים משפיעים עלינו דרך הזיכרונות והשיעורים שהם מכילים, ותיקון גלגולים מהווה הזדמנות לשחרור ושיפור רוחני.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|