הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

קצת רומנטיקה הולכת רחוק עם הסימן האידיאליסטי שלך! אז שמור את הטייסים הוורודדים האלה בהישג יד השבוע – וכל החודש – ברגע שהאפוטרופוס הקוסמי שלך, שוולת ונוס, יפליג לתוך בתולה ולבית השנים-עשר מלא הפנטזיה שלך ביום שני, 5 בספטמבר. בין עכשיו ל-29 בספטמבר, ייתכן שלא תתעניינו ב"מציאות קשה קרה", וכל עוד אינכם מפוצצים מועדים וחובות – או נושפים דרך נורות אדומות – זה באמת יכול להיות כמו דשן לדמיון שלכם. אתה די נוח בקצה החלומי והיצירתי הזה של הספקטרום, אבל אתה כן רוצה לפקוח לפחות חצי עין על דגלים אדומים, שעלולים להתעלם מהם (ברצון!) בהקשר של משהו שעלול להתפתל. ונוס בבית השנים-עשר שלך נהדרת לכל מיני עיסוקים רוחניים ויצירתיים, אבל היא יכולה להיות כמו מראה בית כיף, מעוות מצבים ומונע ממך לראות את צד הצל של אנשים. זה עלול להשאיר אותך חשוף לחנפות שווא של שחקן. תיהנו מהעומס הסוער של המתח הדינמי הסקסי, אבל המשיכו להזכיר לעצמכם שהדברן המתוק הזה הוא עדיין אדם חי ונושם, כלומר הם מגיעים עם כל הספקטרום של מתנות וחוסר שלמות וחוסר ביטחון. מאזניים זוגיות ייהנו מכמה שבועות חלומיים יחד, אבל אם יש בעיות מתבשלות, אל תאמינו שהן יכולות להתאדות בקסם. כדי שכל מערכת יחסים תגיע למרחקים, שניכם תצטרכו להתמודד עם אותה "מציאות קשה וקרה" בשלב מסוים! אבל המשיכו להזכיר לעצמכם שהדבר המתוק הזה הוא עדיין אדם חי ונושם, כלומר הם מגיעים עם כל הספקטרום של המתנות וחוסר השלמות וחוסר הביטחון. מאזניים זוגיות ייהנו מכמה שבועות חלומיים יחד, אבל אם יש בעיות מתבשלות, אל תאמינו שהן יכולות להתאדות בקסם. כדי שכל מערכת יחסים תגיע למרחקים, שניכם תצטרכו להתמודד עם אותה "מציאות קשה וקרה" בשלב מסוים! אבל המשיכו להזכיר לעצמכם שהדבר המתוק הזה הוא עדיין אדם חי ונושם, כלומר הם מגיעים עם כל הספקטרום של המתנות וחוסר השלמות וחוסר הביטחון. מאזניים זוגיות ייהנו מכמה שבועות חלומיים יחד, אבל אם יש בעיות מתבשלות, אל תאמינו שהן יכולות להתאדות בקסם. כדי שכל מערכת יחסים תגיע למרחקים, שניכם תצטרכו להתמודד עם אותה "מציאות קשה וקרה" בשלב מסוים!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|