הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

אם תכננת להתמקד בעבודה מפורטת, עדיף לדחות את התוכנית הזו, מאזניים. שילוב מסיח את הדעת (סקסטיל של 60 מעלות) של מאדים הנרגש וצדק חקר ביום חמישי הקרוב, ה-1 בספטמבר, לא ייתן לך רק מקרה של תסמונת אובייקט מבריק. רק עם נימה קטנה של הבטחה, אתה תרדוף בשקיקה אחרי כל מה – או מי שזה לא יהיה – שתופס את העין שלך. זו הזדמנות להסתכל על התמונה הגדולה של מצב שהחזיק אותך ער בלילה. ועם יופיטר מגבה דרך טלה, אתה יכול סוף סוף לזהות את הפוטנציאל העמוק יותר של שותפות, במיוחד אם איחוד כוחות מאפשר לך הרבה דרור חופשי. בינתיים, מאדים בבית התשיעי הארצי שלך מעודד אותך להטיל רשתות רחבות יותר בכל חיפוש. ה-FOMO אמיתי, מאזניים, אבל כדי להימנע מרדיפי אווזים פראיים, הקדישו רגע להערכת ה"פרס" לפני שאתם דוהרים במרדף לוהט.אתה לא הצד של אף אחד, מאזניים, אבל אם מישהו מתייחס אליך כמו פחות מה-VIP שאתה, הוא יכול לקבל אוזן. עם מרקורי במזל שלכם, אתם מרגישים בוטחים בביטחון, וביום שישי הזה, כוכב השליחים הולך ראש בראש עם יופיטר ללא שבויים באזור השותפות שלכם. אנחנו מלמדים אנשים איך להתייחס אלינו, מאזניים, אז אם היית קצת יותר מדי אדיב במערכת יחסים מסוימת, ייתכן שסימנת בלי משים שתהיה "בסדר עם מה שלא יהיה". אבל הגיע הזמן ליישר את השיא. אז יש אנשים, שלא משנה כמה פעמים תפרט את הדרישות שלך, יתעלמו מהם באנוכיות. אז למה אתה ממשיך להזמין אותם לחיים שלך? אם אתה מרגיש כמו שיא שבור כשאתה מדבר על הצרכים שלך, אולי הגיע הזמן לשמור על הנשימה ולהתחיל לחפש במקום אחר.  שבת מביאה עוד הנחיה לבטא את עצמך. בין אם יש לך מסר להפיץ או תלונה לאוויר, רבע ירח מפעיל במזל קשת גלוי ובית התקשורת השלישי שלך עשוי לשחרר את שפתייך. אין שום ערך בלשמור משהו כל כך חשוב לעצמך, מאזניים. סימן הטאקט שלך יכול לפעמים ללכת לקיצוניות ההפוכה ולא לומר דבר מפחד לפגוע במישהו. אבל אין לך מושג מה תהיה התגובה שלהם בפועל, וזה עשוי להפתיע אותך לטובה. אין צורך ללכת "אין מעצורים" עליהם. בהיותך אתה, תרצה להיכנס לדיון כבד יותר, וזה בסדר כל עוד תגיע בסופו של דבר לנקודה שלך! קבע כלל שאדם אחד מדבר בכל פעם ללא הפרעה. אם אינך משתמש באופן טבעי בטכניקת ה"שיקוף", נסה לחזור על מה שהאדם השני אומר כדי לאשר ששמעת אותם נכון. פשוט, אך כל כך מאמת!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|