הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל מאזניים

בואי נתקדם, מאזניים. מרקורי יהיה לאחור במזל שלך כל השבוע, מה שאומר שאתה מרגיש את השפעתו של שיבוש האותות יותר משאר גלגל המזלות. מילים, שבדרך כלל מעידות ישירות מהלשון הכסופה שלך, עלולות להישמע לא בטוחות או מאשימות – ההיפך מהכוונה שלך. אז למרות שיש לך תקשורת חשובה להעביר, אולי תרצה לשבת עליה קצת. שיחות חשובות הן לא רק דברים שאתה "צריך כבר לגמור איתם". אתה רוצה שהם יפתחו עולמות של אפשרויות לכל המעורבים. בעוד מרקורי מבלבל את ההודעות שלך, אל תמהר על ציר הזמן. אם אינכם יכולים להתאפק עד שהמדרגה תסתיים ב-2 באוקטובר, לפחות חכו עד לאחר ה-23 בספטמבר, כאשר הוא נסוג בחזרה אל בתולה ובית השנים-עשר המרפא שלכם. בינתיים, הזמינו את לוחות התגובה שלכם ותרגלו את ה"דיבור" שלכם. ודא שזה לא מונולוג אלא הזמנה ליצירה משותפת. זה לא הישג קל! לפני שאתה יכול להגיע למצב מואר שכזה, תן לעצמך רשות לפרוק, לרגש באופן פרטי ולתת לצל שלך להשתחרר עם אנשים שלא יקחו את זה אישית.ביום שישי, ונוס במזל בתולה, שקוראת לך להירגע ולהירגע, מתמודדת עם מאדים הלוהט במזל תאומים והבית התשיעי הגלוי שלך. אפילו כשאתה משלם מס שפתיים כדי לרצות "כלום מלבד האמת", אתה יכול לשנות את הלב ברגע שאנשים יורידו את כפפות הילדים ויודיעו לך מה עובר עליהם בראש. ייתכן שתצטרך לגדל עור עבה יותר, ועד שזה ייכנס לתוקף, תתכונן לכמה מילים קשות ואולי נגיחה אחת או שתיים מתחת לחגורה. הטייק אווי כאן הוא שאסור לך לשאול שאלות שאתה לא רוצה עליהן תשובות אמיתיות, אפילו כשאתה חושב שכן. (זו הסיבה שלפעמים עדיף לתת לכלבים ישנים לשקר.) כמובן, אם אתה זה שצריך לחלוק משהו קצת עצבני, התחל עם מילים טובות ומגרש "סופטבול". זכרו, הנקודה היא להביע את מה שאתם באמת מרגישים, לא לקחת דקירות.הטרין של יום ראשון שמש-פלוטו מעורר השראה למשימת ניקיון הבית – מילולית ופיגורטיבית. אתה יכול לבלות כמה שעות במחצית המוקדמת של השבוע בהקמה וארגון של שאטו מאזניים. סדר העסקים הראשון? הפחתת העומס. פתחו ארונות ומגירות וצמצמו את ה"מלאי". האם אתה באמת צריך חמישה זוגות של מגפי מוטו שחורים ושלושה מהדקים? כנראה שלא. אולי הקרבת יותר מדי מקום בבית שלך עבור רהיטים גדולים מדי או שהיית נדיב מדי עם שותף לדירה. משהו צריך איזון מחדש, וזה יכול להיות ערכת העיצוב שלך, מכיוון שאתה רגיש לצבע ולוויזואליה. הציצו במפת באגואה ונסו ליישם כמה עקרונות פנג שואי. והכי חשוב, מה קורה ב"פינת האהבה" שלך?

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|