הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 28.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 26.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 25.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 24.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 23.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 22.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 21.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 14.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 2.8.2022

אסוף את האנשים שלך, מאזניים – ותגיד להם להביא את האנשים שלהם! השמש עושה סיבובים דרך לאריה והבית האחד-עשר האידיאליסטי שלכם, ממלכת הקבוצות ושיתוף הפעולה. יש לך עד 22 באוגוסט ליהנות מהמעבר הקליל הזה, אז תכננו את מסיבת הגן האפית שלכם בקיץ או אספו את החברים האהובים עליכם לכמה מפגשי בר על הגג, טיולים על החוף וכל רגעי "החיים הכי טובים" הראויים ל-TikTok.
גם אזור הנוחות שלך עומד להיפתח לרווחה, וזה מתחיל מההתחלה. ב-1 באוגוסט, מאדים האינטנסיבי, אוראנוס מחולל השינוי והצומת הצפוני הקרמתי יבצעו התכנסות נדירה במיוחד במזל שור, וירעידו את הבית השמיני שלכם של אינטימיות, השקעות וכסף לטווח ארוך. מרומנטיקה לפיננסים, הגיע הזמן להתחיל לעשות דברים אחרת – ולמי אכפת מה מישהו חושב! אלו חיי האהבה שלך, לא מסע פרסום. קח רמז ממאזניים קים קרדשיאן, שנראה כי מערכת היחסים הזוגית המוזרה שלה עם מזל עקרב פיט דיווידסון משאירה אותה מאושרת.
מוכן לכופף כנפיים ולהתהדר ברוח העצמאית שלך? ב-20 באוגוסט, כוכב האקשן מאדים יתחיל במסע ממושך דרך מזל תאומים והבית התשיעי שלכם לטיולים, התרחבות ויזמות, ויישארו עד ה-25 במרץ 2023. מחזור זה בן שבעה חודשים הוא פי חמישה מהאורך הרגיל של ביקורו של מאדים בשלט , ועם הכוח הממריץ הזה בגזרת המזל הטוב שלך, אתה תדחף לקחת סיכונים ולהתרחב לשטח חדש. הבית התשיעי שולט גם בהשכלה הגבוהה, ואתה עשוי לחזור לבית הספר, או כתלמיד או כמורה!
כשהשמש תחליק לתוך בתולה ולבית השנים-עשר הרגוע שלך ב-22 באוגוסט, תרצה לקחת את החודש הבא כדי לחקור אפשרויות בקצב איטי ואינטואיטיבי. עצור עם החלטות גדולות עד שאתה מרגיש בטוח במאה אחוז בבטן שלך (במילים אחרות, בדרך המאזניים הרגילה) ואל תכריח את עצמך לעשות מהלכים לפני שאתה מוכן. הירח החדש של מזל בתולה ב-27 באוגוסט יכול להביא פרץ של בהירות מונחית אלוהית אם תכוונו אל נשמתכם. תפסו את היומן שלכם, זרמו מדיטציה מודרכת או שקעו בטבע כדי להתחבר עם החוכמה האוניברסלית הזו!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|