הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי ( 7.8 עד 14.8 ) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 12.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 11.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 7.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

אם אנחנו אומרים "איזון בין עבודה לחיים" והתגובה שלך היא "מה זה?" אנחנו צריכים לומר מילה, מאזניים. הסימן השוויוני שלך עוסק כולו בשמירה על מצב אחיד, אבל אם הקריירה שלך עקפה את חייך האישיים, הגיע הזמן לעשות קצת בקרת נזקים. יום שלישי, 9 באוגוסט, מביא התנגשות קוסמית שפשוט עשויה לשמש קריאת השכמה. ונוס היצירתית (הכוכב השליט שלך) נמצאת בעיצומו של הסיור השנתי שלה בסרטן ובבית העשירי הממוקד בקריירה שלך. מאז ה-17 ביולי, יתכן שעברתם מארוחות צהריים עוצמתיות לפגישות פיץ' לאירועי נטוורקינג עם בקושי זמן להחלפת תחפושות. אפילו ההתרועעות שלך הייתה אסטרטגית. אבל ביום שלישי, ונוס מתמודדת ביום אחד בשנה עם פלוטו הטרנספורמטיבי, שמתגלגל איטי משלו דרך מזל גדי ובאזור הבית והמשפחה שלך. זה יכול לעורר התגלות לגבי סדרי העדיפויות שלך – וכיצד תשלום מס שפתיים אינו מספיק. טיפוח קשרים עסקיים חיוני לסימן המכוון לאנשים, אך האם ייתכן שהגזמתם? אם ביי, ילדים או חברים קרובים מרגישים מחוץ לחייכם, ערבבו את סדרי העדיפויות כך שחיי היומיום שלכם ישקפו את הערכים הגבוהים ביותר שלכם. כן, תצטרך להקריב כמה קורבנות, אבל ברגע שתיכנס לתלם הזה, אתה – והמעגל הפנימי שלך – תהיה אסיר תודה!יתכן ואתם כבר מרגישים שינוי פנימי ביום חמישי שכן הירח המלא היחיד של השנה של מזל דלי מגביר את הבית החמישי של הזוהר והתשוקה שלכם ומעניק לחיי האהבה שלכם טלטלה. ירחים מלאים מביאים דברים לראש, בין אם מדובר בהשלמה, בהתחייבות או בנקודת מפנה, כך שתוכל להשתמש באנרגיה הזו כדי לתמוך בכל מה שאתה רוצה להתקשר אליו. אם היית רווק או לא בטוח באיזה מצב יש לך הכניסו את עצמכם, העילוי הירח הזה יכול לשפוך אור על איך להעביר את האנרגיה. אם אתם לא קשורים, הפחיתו את מאמצי ההיכרויות שלכם במהלך השבועיים הקרובים (זמן שיא לביטוי של הטירוף הזה) והתנסו בכמה גישות חדשות, אפילו שהן אינן מרגישות טבעיות לחלוטין. לפעמים פשוט ערבוב בין דברים יכול להדליק ניצוץ. הירח המלא הזה מניף את להבות התשוקה גם לזוגות. אתה יכול להתחבר מחדש ברמה עמוקה יותר או להחזיר את רגשות האהבה (והתאווה!) המוקדמים האלה – אבל תחילה ייתכן שאחד מכם או אולי שניכם תצטרכו להחליט לא להתמקד יתר על המידה בטרוניות הקטנות ולמצוא סליחה אמיתית. ירח הבית החמישי הזה הוא הירח הפורה ביותר שלך בשנה, אז אם תינוקות עומדים על הפרק, נקה את לוח השנה שלך מכל המחויבויות הלא חיוניות והגדר את זה בראש סדר העדיפויות!גם ביום חמישי, האפוטרופוס הגלקטי שלך, ונוס הכריזמטי, עוזב את מגזר הקריירה שלך ועובר לליאו ולבית האחד-עשר הקהילתי שלך עד ה-5 בספטמבר. זה הזמן להתרחק מהמחשב (או מה שלא יהיה כלי העבודה המועדף עליך) ולהתעסק מחדש. עם מעגל גדול יותר מהקולגות והלקוחות שלך. ערבב חברים לראש הערימה, ועשה דברים חברתיים יותר בחוץ עם ביי כדי לחזק את הקשר. מזל מאזניים רווקות עשויות לחפש קודם שותף שמרגיש כמו BFF (ובהמשך להרחיב את מדיניות ההטבות). לא מרגיש צורך להתחייב? מושלם! כשוונוס משייטת באזור ה"שמור על קור", תוכל להפוך את אוגוסט למיני קיץ של אהבה משלך!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|