הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (15.8 עד 21.8) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 19.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 18.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 17.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 16.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 15.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 14.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

האם החצים של קופידון הובילו אותך למרדף אווז פראי לאחרונה? הבהירות מגיעה בסערה ביום חמישי, 18 באוגוסט, כאשר ונוס מיישרת קו עם יופיטר שלוקח סיכונים בבית השביעי של מערכות היחסים שלך. המסר לרווק מאזניים ברור: קח הזדמנות לרומנטיקה! ונוס מעניקה את הקסם בעוד יופיטר מספק את המזל. עם ונוס בבית הידידות, ההתרועעות והטכנולוגיה שלכם, אהבה יכולה להיות אורבת בכל מקום מאזור החברים ועד לאפליקציית היכרויות חדשה ועד לקו הקייס. מאזניים מצמדים נדחפים להקל על כל לחץ תכנון עתידי לזמן קצר. צא ותהנה השבוע! זה יחדש את רוחך ואת הקשר שלך.אהההה חזרת! אחרי שביליתם חודשיים שקועים בבית השמיני הנמוך שלכם, מאדים הבוהק ניתז בחזרה אל פני השטח בתאומים ובבית התשיעי שלכם בחשיפה מלאה בשבת הקרובה. פתאום, הליבראס הפנימי שלך (…Librarace?) לוקח את ההגה, ומוסיף סלסולים מטפוריים, אבני חן ושכמיות פרווה לכל הפקה. כן, יותר הוא בהחלט יותר מעכשיו ל-25 במרץ 2023…אם אתה נשאר בקשר עם הקהל. עם זאת, אם מזלך הטוב נראה כחסר רגישות למצבם של אחרים, אתה מסתכן בביטול. (אז אולי כדאי לך ללחוץ על "השהה" בפרסום תמונות חופשה מעוררות קנאה או קניות יוקרתיות לעת עתה.)באותו אופן, אתה יודע שעמעום האור שלך אף פעם לא עוזר לאנשים אחרים לזרוח. במהלך שבעת החודשים הבאים, עלולה להופיע חווית צמיחה, כזו שטוב מכדי לוותר עליה. אם זה מתקתק את תיבות דרישות הבטיחות שלך, אולי לא תהיה לך ברירה אלא לצלול פנימה. אבל וודא משולשת שכן, מכיוון שמאדים יהיה מדרדר מה-30 באוקטובר עד ה-12 בינואר, זמן שבו להימנע ממהר בכל מחיר. מאדים הנמרץ אוהב להיות חופשי ללכת לאן שהרוח נושבת ונותן לך את הביטחון לנווט בלא נודע. שכח את מה שנקרא אזור הנוחות שלך. כוכב הלכת האדום בעמדה המרחיבה את התודעה הזו יעז אתכם כפול לחקור אפיקים שהתנגדתם להם בעבר. זה עשוי לכלול נסיעות, למידה או שניהם.מאדים בבית התשיעי הזה יכול ליצור אטרקציה גולמית – ובתאומים פטפטניים, לא יידרש יותר מאשר שרשור וואטסאפ סקסי או צ'אט וידאו כדי לגרום לקסם לזרום. המחזור הזה לא בדיוק הולך לתת לך את השליטה העצמית הטובה ביותר, מאזניים, אז אם אתה לא רוצה לטשטש קווים מסוימים, אל תכניס את עצמך לנתיב הפיתוי. תרחיב את המודעות שלך! למישהו שלא כמו משתפי הפעולה הרגילים או הטיפוס הרומנטי שלך עשוי להיות גורם החשוף שאפילו לא ידעת שאתה מחפש.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|