הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (21.8 עד 28.8) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 26.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 25.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 24.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 23.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 22.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 21.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

זה אולי לא הדבר האהוב עליך לשמוע, מאזניים, אבל מילת המפתח שלך בארבעת השבועות הקרובים היא…הורדת הילוך! למעשה, ייתכן שלא תהיה לך הרבה ברירה ברגע שהשמש השופעת תעזוב את ביתך האחד-עשר הממוקד בקהילה ותחמק אל בתולה ולבית השנים-עשר המופנם והמיסטי שלך ביום שני, 22 באוגוסט. זה גם מסמן את סיום השנה האסטרולוגית שלך, וכדי להכין את עצמך למחזור חדש – ולעונת מסיבות מאזניים – תרצה לצלול עמוק לתוך הנפש שלך ולהתחיל במשימת "ניקוי הבית הרוחני" השנתית שלך. אבל בניגוד לארוז בגדים מיושנים ו"חפצים" שכבר אינם מחזיקים במטען סנטימנטלי, מה שאתה יכול לנקות הם אמונות מגבילות, רגשות שליליים כמו כעס וקנאה והתנהגות מחבלת בעצמך. עשה את העבודה הפנימית שלך עכשיו, ותוכלו לעלות על הקרקע כשהשמש בוקעת לתוך השלט שלכם ב-22 בספטמבר. תוכלו לתפוס רוח גב קוסמית גדולה בשבת, כאשר ירח חדש בתולה מביא את אנרגיית ההתחלה החדשה שלו לאזור זה. בתור מזל מאזניים אופטימי, יש לך כישרון למצוא את הבטנה הכסופה מאחורי כל ענן סערה, אבל במהלך ארבעת השבועות הבאים, למעשה תרוויח יותר מהתבוננות ברורה באנשים ובמצבים מאתגרים. כך תוכלו להחליט בביטחון מה לשמור ומה "לשחרר בחזרה לטבע". סוף סוף הגיע הזמן להרפות מכל מערכת יחסים שדבקת בה מתוך תחושת נאמנות שגויה. יש לך כישרון למצוא את הבטנה הכסופה מאחורי כל ענן סערה, אבל במהלך ארבעת השבועות הבאים, אתה למעשה תרוויח יותר מהסתכלות ברורה על אנשים ומצבים מאתגרים. כך אתה יכול להחליט בביטחון מה לשמור ומה "לשחרר בחזרה לטבע". סוף סוף הגיע הזמן להרפות מכל מערכת יחסים שדבקת בה מתוך תחושת נאמנות שגויה. יש לך כישרון למצוא את הבטנה הכסופה מאחורי כל ענן סערה, אבל במהלך ארבעת השבועות הבאים, אתה למעשה תרוויח יותר מהסתכלות ברורה על אנשים ומצבים מאתגרים. כך תוכלו להחליט בביטחון מה לשמור ומה "לשחרר בחזרה לטבע". סוף סוף הגיע הזמן להרפות מכל מערכת יחסים שדבקת בה מתוך תחושת נאמנות שגויה. שינוי ים גדול מגיע ביום רביעי כאשר אורנוס האיקונוקלסטי מתחיל את הציר השנתי שלו, במזל שור ובבית השמיני שלכם של פיתוי, מיניות וכל צורות ההתמזגות עד ה-22 בינואר 2023. כוכב השינוי הרדיקלי נמצא באמצע סיור ממושך בממלכה זו. (מאי 2018 עד אפריל 2026), כך שבעוד שחלק מהשינויים היו קיצוניים, אחרים התפתחו לאט. מערכות היחסים האינטימיות ביותר שלכם עומדות לבחינה מחודשת, וכדי להיות נאמנים לעצמכם ולהיכנס לכוח הגבוה ביותר שלכם, עליכם להיות כנים באכזריות – עם עצמכם ואיתם. הבית השמיני הוא גם האזור המטפיזי שלך (וכל דבר עמוק ומסתורי מכדי שניתן יהיה לענות עליו בצורה קלה), ואתה עלול למצוא את עצמך שואל שאלות כבדות יותר על דברים כמו טבע המציאות ומשמעות החיים. זכרו תמיד, כשאתם מחפשים חוכמה והדרכה ממורים מתקדמים, לסמוך על האינטואיציה שלך. זה ישאיר אותך מקורקע ופחות פגיע למאסטרים מניפולטיביים. אפילו בתוך כל התמורות האישיות העמוקות האלה, אתה עדיין מזל מאזניים חושני, עדין ואקספרסיבי. ותזכרו את זה החל מיום חמישי, כשהמתקשר הקוסמי מרקורי יוצא מהבית השנים-עשר המופנם שלכם ומגיע בקול תרועה בשלט שלכם, לשם יהיה לו ביקור ממושך (לסירוגין) עד ה-29 באוקטובר. יהיו לך חודשיים לחדד וללטש את המסר שלך ולשים אותו – ואת עצמך – שם בצורה הטובה ביותר. עם זאת, במהלך הסיבוב האחורי של שלושה שבועות, אתה יכול להיתקל בהתנגדות. חשוב מתמיד להישאר רגועים ולקרוא לתחושת ההוגן והדיפלומטיה המולדת שלך כדי לשמור על השקט – ועל השקט הנפשי שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|