הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי ( 1.8 עד 7.8 ) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 10.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 9.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 8.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 7.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 6.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 5.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 4.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 3.8.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 2.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל מאזניים

עוצמה קדושה, מאזניים! השבוע מתחיל בנימה קיצונית למדי כאשר מאדים נלהב פוגש את אורנוס המחשמל ואת הצומת הצפוני מעורר הגורל במזל שור ואת הבית השמיני שלכם של מין, השקעות ורכוש משותף. אתה רוצה מה שאתה רוצה – ואתה רוצה את זה עכשיו! וכשכוחות הפיתוי שלך מוגברים כל כך, מעטים יעזו לומר לך "לא". רק היזהר במה שאתה מייחל כי זה יכול להתבטא במהירות הבזק. אפילו הרצונות החלומיים ביותר מגיעים עם תג מחיר. אם אתה ממהר לסיטואציה המבוססת על רגש טהור – או דחפים תחרותיים משלך – אתה עלול להיתקע עם חשבון כבד ומטען של אחריות שאינך מעוניין לשלם.
ביום חמישי, מרקורי נסחף לתוך בתולה, מפעיל את מגזר התת מודע שלך עד ה-25 באוגוסט. אם אתה צריך לפנות את החפיסות, תהיה לך היכולת המנטלית להתחיל בתהליך הזה. יהיו לך גם הזדמנויות – במהלך חצי השנה הקרובה – לבחון התנהגויות ישנות, פגמים ומערכות יחסים שכבר לא משתלבות באורח החיים שלך. הודיעו להם בסבר פנים יפות ב"ריקוד טוב!" טֶקֶס! ואל תתנו לשום דבר להפריע לשנתכם היקרה! מרקורי עשוי לשחרר כמה רעיונות מבריקים בזמן שאתם נסחפים וחולמים.
סוף שבוע למאזניים: האטו ותנו לגוף שלכם להיטען מחדש. אתה אולי חושב שאתה יכול לרוץ ביעילות על אדים, אבל בסופו של דבר זה הולך להדביק אותך. השליט שלך ונוס הפנה אותך לטריטוריה של מכורי עבודה, אבל ההתיישרות של יום ראשון עם נפטון המרגיע בבית המרפא שלך עשויה למשוך את בלם החירום. אינך צריך להוריד מהפסים את הרכבת שלך – רק וודא שאתה מתדלק עם תוצרת טרייה וחלבון רזה, תוך הפסקות תנועה קבועות.
מגיע לגובה חום ביום ראשון כאשר מאדים האגרסיבי ושבתאי המודע לסטטוס מעצימים את האינסטינקטים התחרותיים שלך כשהם מתרסקים. גלילה דרך עדכוני מדיה חברתית יכולה לשחרר שטף של חשיבה "השווה וייאוש". אולי עדיף ללכת לצום תקשורתי של יום אחד כדי להימנע מהבור חסר התחתית הזה. האם אתה משחק במשחקי חתול ועכבר עם מישהו? למרות שמרדפי הרודף-מרחוק יכולים להיות מהנים במינונים קטנים, הם מדרון חלקלק. אם אתה מסתורי מדי או עקיף מדי, בן הזוג שלך יכול להרגיש שאתה משתעשע בו – ולא תקבל את מה שאתה באמת רוצה: תשומת לב.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|