הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל שור

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל שור

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 26.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 18.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 11.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 4.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 1.9.2022

מרגישים שהמשקל מתרומם קצת מהגב, מזל שור? אוגוסט החזיק אותך במושב החם הקוסמי, תחת מזמזם משולש של מזל שור בין מאדים לוהט הראש, אוראנוס מחולל השינוי והצומת הצפוני הקרמתי במזל שלך. המערך הנדיר הזה דחף אותך להתעמת עם השינויים הדרושים ואולי העלה את רמות הלחץ שלך למקסימום. שמענו דיווחים על שוורים שנזקקו לניתוח שיניים חירום, קרעים גידים ועובדים מסביב לשעון. (מאדים ואורנוס ביחד יכולים לגרום לך להיות מועד לתאונות.) וואו! עם יופיטר רחב הידיים בבית השנים-עשר שלך של מנוחה וכניעה כל הקיץ, אולי לא הייתה לך ברירה אלא להניף את הדגל הלבן ולהתמודד עם כל מה שהוגש לך.החיים יכולים להתחיל להרגיש קצת פחות עמוסים עכשיו, אם כי הם לא בדיוק יאטו. מאדים עברה לג'מיני ולבית השני שלך של עבודה, כסף וביטחון, שם הוא יפעיל את המגזר הפיננסי שלך לתקופה ממושכת של שבעה חודשים (20 באוגוסט עד 25 במרץ). התכונן להזדמנויות להגדלת הכנסות ולכמה הוצאות מלחיצות, כאלה שיכולות וצריכות לעורר אותך להפיק רווחים מהכישרונות הרבים שלך. חייג לצד התחרותי הזה וטען כמו השור שאתה! (ובאמצעות "חיוב", אנחנו לא מדברים על כרטיס האשראי שלך…)עם זאת, אל תשכח ליהנות קצת בכל פעם שאתה יכול! השמש במזל בתולה והבית החמישי השובב והנלהב שלך עד ה-22 בספטמבר. יש לך רישיון לשמור על אווירת החוף עד לשוויון הסתיו הרשמי, כאשר עונת המאזניים מכניסה אנרגיה מעשית לבריאות קדימה.הצעידה בעצמך היא המרשם הטוב ביותר עכשיו, בול. כשכל חמשת כוכבי הלכת החיצוניים – צדק, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו – במצב רטרוגרדי מופעל, צעד אחורה כדי להעריך את הנתיב שלך הוא צעד נבון. כאשר מרקורי, שליט התקשורת והטכנולוגיה, מצטרף למצעד הרטרוגרדי ב-9 בספטמבר, עדיף לנצל את שאר החודש כדי לחקור ולהתנסות ביסודיות לפני שאתם מתחייבים למשהו.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|