הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל שור

שאל, קבל, האמין, מזל שור! המזל מעדיף את השור ביום חמישי הקרוב, ה-1 בספטמבר, הודות ליישור זורם של מאדים המתוכנן ויופיטר בר המזל. אבל אתה לא צריך פשוט לשים את הקרניים ולחרוש אחרי המטרה הפעם. כשיופיטר מפעיל את הקסם שלו בבית השנים-עשר של "מלאכי אדמה", התאימו את המאמצים החרוצים שלכם לבקשות נועזות. VIPים שראו אותך בפעולה לאחרונה עשויים להתרשם ומוכנים לתמוך במאמצים שלך עם המשאבים שלהם. מה שיש לעשות השבוע, מזל שור, זה לאזור אומץ ליזום שיחות מסוג זה. לכל הפחות, תצאו משם עם כמה עצות חכמים, שיכולות לכוון את המהלכים הבאים שלכם.לקראת סוף שבוע העבודה, ודא שהמבנים המתוחכמים שלך לא יהפכו לבתי כלא קשיחים ללא פשרות. מרקורי מונע על ידי תהליך נועל קרניים עם יופיטר הפילוסופי, ומזכיר לך שגמישות לגבי חלק מהפרטים יכולה להיות שימושית, במיוחד אם אתה רוצה לבדל את עצמך מהמתחרים. הקדישו מעט זמן כדי להוסיף חזרה את הפעמונים והשריקות שקצצתם תוך כדי דמעת צמצום. לאחר מכן, צעד אחורה והתבונן. יופיטר בבית השנים-עשר מלא הנשמה שלך שורק על מתח. קח הפסקה למדיטציה, צא לשיעור יוגה בוקר וספוג קצת השראה אמנותית לפני שתחדש את הפרודוקטיביות. חזיונות בהשראה אלוהית רוצים לזרום פנימה, מזל שור, והירגעות תעזור לך להיות ערוץ פתוח להדרכה עולמית זו.בתור שור חרוץ ואחראי כלכלית, חשוב לדעת שהכסף שלך עובד קשה בשבילך! אתה יכול לקבל מידע נוסף, עצות או כל דבר שאתה צריך בשבת, כאשר רבע ירח קשת בעל חזון מאיר את הבית השמיני שלך של עושר לטווח ארוך. בעוד שגרסת כספים בחריצות היא התחלה טובה, תצטרך להיות (אפילו) מתמצא בגידול הכסף שלך. אין חוקים קשוחים: הכל תלוי במטרות אורח החיים שלך וברמת הנוחות עם הסיכון. אבל "פריצות" קטנות, כמו הפקדה אוטומטית של סכום קבוע לחשבון מיוחד, יעזרו לעקוף את מלכודות הפיתוי האנושיות. מכיוון שהבית השמיני שולט גם במיזוגים רגשיים, מערכת יחסים צעירה עלולה להשתדרג למעמד רשמי. זוגות יכולים לעשות את הצעד הבא הגדול, אולי עם מפתחות או תכשיטים – או לדבר רציני על דברים שחסרים במערכת היחסים. יחיד? התמקד בתכונות שאתה רוצה בבן/בת זוג, וכשאתה מרגש אותם במישהו, תראה אם ​​יש שם קסם. רק זכרו: לכל מערכות היחסים יש עליות ומורדות, ואם אכפת לכם מספיק ממישהו, עליכם להיות מוכנים להתמודד עם האתגרים המבולבלים.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|