הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל שור

סגור את תיבת החיפוש, מזל שור. לפני שתתחיל "שופינג בחלון" אחר אוצרות נוספים להוספה לקולקציות השופעות שלך, זכור שמרקורי נמצאת בשבוע השלם הראשון של הרטרוגרד. כשהיא מסתובבת בחזרה דרך מאזניים כלבי הסגנון ובית היעילות השישי שלך, המשימה שלך (אם תבחר לקבל אותה) היא לצמצם ולהבחין. תוציא הכל מהארונות שלך ועשה מלאי. מעט התאמה אישית עשויה להיות כל מה שאתה צריך כדי להחזיר כמה חלקים לחיים. והורדת חלקי ה"לא סביר שילבשו שוב" במשלוח ובצדקה תקל על מציאת הבגדים שאתה כן רוצה ללבוש. החל את אותה גישה על הקבצים הדיגיטליים שלך. מיון בתיקיות עם מערכת קטגוריות חכמה. גיבוי נתונים לענן וסיסמה מגנים על הדברים הסודיים ביותר!ביום שישי, השליט שלך, היוצר ונוס בבית החמישי הנלהב שלך, מתנגש עם מאדים הסורר בבית האבטחה שלך. במהלך הריבוע המתוח הזה, אתה עשוי להשתמש בכסף (או בהעדרו) כתירוץ לא לתת את הכל, או שספק עצמי עלול לבטל את המאמצים האחרונים שלך. הזווית הקשה הזו יכולה לגרום לך לפקפק בכישרון שלך או ב"ראויות". חלק מכם אולי יתענג בסתר על הרעיונות הנוכלים שלכם, אבל כשמאדים חונה בבית השני המסורתי שלכם, אתם יכולים לקבל רגליים קרות מהמחשבה על "לשחק באש". מהצד השני של הספקטרום, ייתכן שאתה מרגיש קצת חנוק ממערכת יחסים מגבילה או פשוט לא מוערך. למרות שזה לא מתנה לפועל, אתה לא צריך לסבול אי שביעות רצון כרונית. יחיד? אל תתפתל על ידי האינסטינקטים הפזיזים של מאדים. הדברים אינם "דחופים" כפי שהם עשויים להרגיש,ביום ראשון, השמש המאירה בתולה נרגעת לשילשון הרמוני (זווית של 120 מעלות) עם פלוטו פרטי. זהו יום לקיים אחד מאותם דיאלוגים "האמת תשחרר אותך" – מהסוג שעלול לכלול דמעות, חיבוקים ופריקת עול נשמות. לא, אתה לא צריך לבנות חדר אטום לרעש של $40,000 עבור השיחות האלה; אבל נסה למצוא מקום שהוא בעצם פרטי כדי שתוכל לתת להכל לבלות. לא שזה צריך להיות כל כך רגשי. יישור שנתי זה יכול לשמש כיועץ מיתוג, לעזור לך ללטש את המצגת הציבורית שלך. איך אתה יכול לשתף מספיק מעצמך כדי לגרום לאנשים להסתקרן – אבל לא עד כדי כך שזה מרגיש כמו TMI? אז מזל שור, אם לא פרסמת עדכון סטטוס מאז חופשת תחילת הקיץ שלך, אולי הגיע הזמן ליידע את העולם במה עשית. מצד שני, אם אתה

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|