הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל שור

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל שור

הרגע פספסתם את עגלה הבריאות (שוב), מזל שור? אין דאגות. ביום חמישי הקרוב, 22 בספטמבר, תקבל כרטיס לחודש כדי לשים טיפול עצמי בראש סדר העדיפויות שלך. השמש זורחת לתוך המאזניים ואל מגזר החיים הבריא שלך עד ה-23 באוקטובר, ומאירה דרכים שבהן הרגלי החיים שלך תומכים – ואינם – תומכים ביעדים הגבוהים ביותר שלך. אבל לפני שאתה עושה שינוי אחד, דע את עצמך, בול! כיצור של הרגל, אתה לא יכול לשבש את שגרת היום שלך יותר מדי מבלי לעורר מרד פנימי. התמקדו בהנאה שבמוצרים טריים ובכמה זה מרגיש נהדר להניע את הגוף. בדוק בחדרי כושר מקומיים, מרכזי ריקוד, יוגה ופילאטיס עבור שיעורים בעלי צלילים מהנים – שמתאימים ללוח הזמנים שלך.אל תשכח אבני יסוד פחות זוהרות אך חשובות באותה מידה של בריאות, כמו הידרציה ושינה! זה זמן טוב לקבוע פגישות רפואיות באיחור, במיוחד אם אתה סובל מכאבים או כאבים. הבית השישי גם שולט בהרגלי העבודה שלך מאחורי הקלעים, ובזכות נחשול האנרגיה הסולארי הזה, אתה יכול לצפות שהעניינים יתחממו עם העבודה שלך. הקדישו זמן בחודש הבא לשפץ את המערכות שלכם כדי שתוכלו לעבוד בצורה חכמה יותר, לא קשה יותר. ומכיוון שהאזור הזה נשלט על ידי מאזניים חברתיות, טיפוח הרשת שלך הוא חיוני. השאר מספיק מקום לבן בלוח השנה שלך כדי להופיע באירועים בתעשייה והיה מוכן להעביר את פרטי הקשר שלך או לספק את מגרש המעלית המטופח שלך לפי דרישה!הרומנטיקה חוזרת לסדר היום החל מיום שישי, כאשר השליח מרקורי, שנמצא בדירוג מאזניים מאז ה-9 בספטמבר, חומק בחזרה אל בתולה ובית האהבות החמישי שלך עד 2 באוקטובר. הרטרוגרדים חוזרים על העבר, אז אם אתה לא במערכת יחסים מספקת, אל תהיה מופתע יותר מדי אם אתה תופס את עצמך מתבסס על אקס או משווה פוטנציאל חדש ל"זה שברח". זה אולי לא קל, אבל נסה לבצע בדיקת מציאות, מזל שור. עד כמה ההרהורים האלה מציאותיים? בהיעדר משהו אמיתי, האם אתה יכול להצמיח את העבר? תהיו קשוחים עם עצמכם וסקרו את הסיבות לכך שהדברים לא הסתדרו. לפעמים זה פשוט תזמון גרוע, אבל בדרך כלל, אם אתה כנה, יש פגמים מבניים בבסיס. לבני מזל שור זוגיים יש הזדמנות פז לדון – ולפתור – בעיה לא פתורה. לא עוד לטאטא אותו מתחת לשטיח; כדי לרפא, אתה חייב להתמודד!שמי יום ראשון מציגים את ירח המאזניים היחיד של השנה, שנוחת לצד השמש ומאיר זרקור על כמה דברים שהתעלמתם מהם בבית השישי המאורגן והיעיל ההוא. זמן השיא להתבטא בירח זה הוא שבועיים, אבל זה יכול לקחת עד שישה חודשים להתגלות לחלוטין. כעת, להיות אפילו יותר יעיל ומודע לבריאות הם בראש סדר העדיפויות, ואתה עלול למצוא פתאום את המוטיבציה שחמקה ממך בעבר. שלט האדמה המוארק שלך מתפקד בצורה הטובה ביותר כאשר אתה נמצא בסביבת עבודה מסודרת ומסודרת, אז הקדיש זמן כדי לעשות סדר בבית המשפט של מזל שור. זכרו, לא מדובר רק בניקיון ובתיוק. יש חלק אסתטי במשימה שהשלט המתמצא בעיצוב שלך באמת יכול לעמוד מאחוריו. תשכחו מדפי תיל בסיסיים ופנקו את הספרים, הניירות והאוצרות המיוחדים שלכם בוויטרינה מקסימה או כוננית ידנית.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|