הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 26.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל שור

הכוכבים שולחים קריאת השכמה לשאיפה המקצועית שלך ביום רביעי הקרוב, 28 בספטמבר, כאשר מאדים המונע במזל תאומים ומגזר האבטחה שלך משתלב בהרמוניה עם שבתאי, כוכב הלכת התכנון לטווח ארוך, במזל דלי ובפינת הקריירה שלך. אמנם אתה עשוי להרגיש שאתה מתלבט בין go-go-GO (שלום, מאדים) ו"תחזיק מעמד רגע, הנה" שבתאי, יחד ההתלהבות והפרגמטיות שלהם יכולים למעשה לקחת אותך רחוק. כוכב הלכת האדום יגביר את ההתלהבות שלך, ושבתאי הזהיר ישאיר אותך מקורקע במציאות. אבל לא מספיק שיהיה לך רעיון גדול או מוטיבציה; אתה צריך כוח עמידה כדי להניע את ההיבטים המאתגרים ביותר, וזה בדיוק מה שיש לשבתאי להציע. זה יותר כמו מרתון מאשר ספרינט, אז שמרו על האנרגיה שלכם וצאו לעצמכם.ומכיוון שבתאי יכול להביא הכרה או מעמד, אל תהיה צנוע מדי לגבי המטרות שלך. למעשה, זה זמן מצויין "לתפוס את העגלה שלך לכוכב", ואם אתה מכיר משפיען, חזקו את מערכת היחסים שלכם על ידי התנדבות לעזור באחד מפרויקטי המחמד שלהם. אחרי הכל, מהן כמה שעות מזמנך כאשר מה שתלמד – והקשרים שאתה עלול ליצור – לא יסולא בפז?הכוכבים של יום חמישי פותחים חלון של שלושה וחצי שבועות כדי שתוכלו להתחיל במשחקי הבריאות, הטיפוח והיופי שלכם! השליט שלך, ונוס קורנת, עובר לתוך מאזניים ויושב יפה בביתך השישי לרווחה עד ה-23 באוקטובר. מאיפה להתחיל? סמן בלוגים עם מתכונים יצירתיים תוך שימוש בתוצרת עונתית. קבע עיסוי של 90 דקות והצטרף לחבר לשיעור הכושר ההוא שהיא ממשיכה להתלהב ממנו. ונוס מגישה לך תזכורת רצינית שטיפול בגוף שלך (ונפשך וברוחך) הוא הכל מלבד מותרות. הדרך לחיים נטולי מתח (או לפחות לחיים חסרי לחץ) ולאושר פנימי רצופה בהרבה פעולות חיוביות קטנות. העיסוי הזה יכול להיות "הטיפול בשער" שלך לשיטות ריפוי אחרות, כמו קרניוסקרל, דיקור ועוד הרבה יותר.ומכיוון שלא משנה היכן בתרשים שלך היא עשויה לשוטט, ונוס היא תמיד כוכב האהבה, השלב הקצר-אך-מתוק הזה יכול לעזור לך לראות אדם או מערכת יחסים ללא משקפיים בצבע ורדרד. חיבור אותנטי עשוי להרגיש מושך יותר משיאים דרמטיים פראיים (ושפל מתרסקים). זוגות עשויים לרצות לשזור עיסוקים בריאים יותר בזמן המשותף שלהם, כמו בישול ארוחות מזינות או טיול אופניים לילי לאפרה-ארוחת ערב. אתה לא זר להתנדנד על הקצה של TMI, הו ישר בול. אבל מאז שמרקורי הפך לאחור ב-9 בספטמבר, ייתכן שהתרסקתם ממש מעבר לקו הזה כמה פעמים. איכס! שאלה: האם אתה יכול להחזיק את הקלפים שלך בחוזקה לאפוד שלך עד יום ראשון הקרוב, 2 באוקטובר? זה כאשר מרקורי סוף סוף מתקן את המסלול ומשחזר את היכולת שלך לסנן תקשורת באופן הגיוני. הספין האחורי הזה התחיל במאזניים, מה שאולי החזיק אותך לשרוף את שמן חצות. אבל כשמרקורי החליק בחזרה לתוך בתולה ב-23 בספטמבר, זה פגע בבית החמישי הפלרטטני והראוותני שלך. יכול להיות שהתפתית על ידי האדם הלא נכון (אולי להבה לשעבר) או מישהו חדש שיש לו סיכוי מועט עד שאין לו סיכוי ללכת למרחקים – ובכל זאת הוא כמו נקניק עבורך!עד שמרקורי יתיישר ביום ראשון, הקש על כוח הרצון שלך, הימנע מהפיתוי ותן לטיפוסים היציבים עדיפות ישיבה. ואם אתם קשורים, אל תתנו להבטחה לסיפוק רגעי לבטל דבר מוצק. גם אם אתם מחפשים "יציאה" מהקשר, קחו את הדרך המהירה והתנתקו בזהירות לפני שאתם מעוררים דברים על אוקיינוס ​​הרגשות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|