הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל עקרב

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 26.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 11.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 4.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 1.9.2022

התקבץ מחדש עם חברים ותיקים וחדשים החודש, מזל עקרב. ספטמבר מדגיש את כל סוגי היחסים, החל מקשרים מזדמנים ועד לקשרים אינטימיים. כשהשמש עוברת דרך בתולה ובבית האחד-עשר המשותף שלכם עד ה-22 בספטמבר, זה זמן מצוין לשלב כוחות עם רוחות טובות מבחינה חברתית ולמשימה משותפת. בין אם אתה רושם מצביעים לבחירות אמצע הקדנציה הקרובות או מנקה אבק מהסינתיסייזר שלך כדי להקים להקת ג'אם, יותר טוב עכשיו.עם האנרגריזר מאדים מבלה את ששת החודשים הבאים במזל תאומים ובבית המיזוגים השמיני האינטנסיבי שלכם, שותפות רבת עוצמה עלולה להתחמם בין עכשיו למרץ. לא יהיה שום דבר קל ונוח באחד הזה. ייתכן שזו ברית עסקית שיוצרת רווח הדדי רציני. או שזו יכולה להיות מערכת יחסים שמעמיקה לשטח רשמי או מתפצלת לתמיד. אזהרה: אם אתם מחלקים רכוש משותף או מנהלים מאבק משפטי, הדברים עלולים להיות שנוי במחלוקת, במיוחד כאשר מאדים הופך לאחור מ-30 באוקטובר עד 12 בינואר. קח את זה כרמז להבריא את הדברים במוקדם ולא במאוחר כך שזה יקרה. לא צריך להיות מכוער. מכיוון שמאדים הוא השליט הקטן/קלאסי של מזל עקרב, תרגישו את המעברים שלו חזק.אם כבר מדברים על רטרוגרדים, יש הרבה כאלה החודש. כל כוכבי הלכת החיצוניים הנעים לאט – צדק, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו (השליט שלך) – מושבתים בתנועה לאחור (לאחור) במשך כל החודש. וב-9 בספטמבר, כוכב התקשורת מרקורי מצטרף לחטיבה הרטרוגרדית, מסכל טכנולוגיה, לוחות זמנים ואינטראקציות יומיומיות עד ה-2 באוקטובר. וואו! אולי אתה מוכן להפסקה עד שהשמש תוריד הילוך למאזניים ולבית השנים-עשר הרגוע שלך ב-22 בספטמבר הקרוב. קח אחד, מזל עקרב. תמשוך אחורה מהמערכה כמה שאתה יכול. התמקד בקשירת קצוות רופפים לפני יום ההולדת שלך – ועונת מזל עקרב, שכוללת עוד ליקוי שמשנה משחק במזל שלך השנה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|