הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל עקרב

 ונוס חובבת אנשים נכנסת למזל בתולה ולבית האחד-עשר הקהילתי שלך. הנה הזדמנות להוריד את המשמר שלך (כלומר, השריון הרגשי שלך) ולהתיידד עם כמה אנשים חדשניים ומוזרים. אתה לא צריך להתיישר ב-100 אחוז כדי ליהנות מהזוגיות המגרה של טיפוסים לגמרי שלא כמו המעגל הפנימי שלך. ויוו לה הבדל, סקורפ! ומכיוון שוונוס היא יועצת התדמית השמימית, המעבר הזה בן שלושה שבועות מרחיב לך הזדמנות נדירה לצאת מהתבנית שלך. גם אם לתת לדגל הפריק שלך להתנוסס פירושו פשוט להתלבש בעבודה, פשוט להרגיש חופשי להתנסות יכול להיות משחרר. מכיוון שהבית האחד עשר הוא גם התחום הדיגיטלי שלך, אוהב את כוכב ונוס כאן יכול להציע הצלחה מענגת באופן בלתי צפוי באפליקציות היכרויות. כנ"ל לגבי מפגשים קבוצתיים שבהם אנשים שאתה מכיר מביאים איתם אנשים שאתה לא … ועם "מדיניות הדלת הפתוחה" החדשה שלך כלפי פנים לא מוכרות, אתה יכול להגיע להגרלת עניין האהבה. מְצוֹרָף? השתמשו באנרגיה היוצאת הזו כדי להתרועע יותר כזוג, אולי למצוא איזשהו צומת אורגנית של קבוצות חברים.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|