הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל עקרב

כדור הארץ לעקרב! אתה עלול להרגיש כאילו גלשת למצב חלום כאשר מרקורי מבלה את השבוע המלא הראשון שלו בסחרור לאחור במאזניים ובבית השנים-עשר המעורפל שלך של תת המודע. לא, אולי אין לך את האחיזה הכי חזקה ב"מציאות", אבל הדמיון שלך יורה על כל הצילינדרים. לפנות מקום בלוח הזמנים שלך – בכל מקום ובכל זמן שאתה יכול – כדי להיות לבד עם המחשבות שלך. לא רק שתעבדו כמה רגשות גדולים, אלא שתהיה לכם ערוץ אחורי למוזה. מה שאתה לא רוצה לעשות זה לנסות להבין את כל מה שמתעורר. לעת עתה, פשוט רשמו את כל אבני החן הפוטנציאליות הללו עבור הדורות הבאים. סקיצה של מפית עשויה להיות רק סקיצה של מפית, אבל שוב, זה יכול להיות "מחקר" עבור מיצב האמנות העתידי שלך בקנה מידה גדול!הדינמיקה הבין-אישית עלולה להיות מעט מטלטלת ביום שישי הזה כאשר נוגה ננעלת בריבוע מתוח של 90 מעלות עם כוכב האהבה האחר, מאדים האימפולסיבי, בבית השמיני האינטנסיבי שלך רגשית. בין אם אתה רווק, מפלרטט באינטרנט או ב"דבר", אולי תשמח להקדיש מזמנך (לשם שינוי) ולמעשה להכיר מישהו לפני שתצעדי. בעוד ונוס – במזל בתולה המוחית ובמרכז האפלטוני שלך – לא ממהר, לכוכב הלכת האדום הנלהב באזור הפיתוי הזה יש כנראה רעיונות שונים! מהצד השני של המטבע, אתה עלול להסתקרן מאוד ממישהו קצת מסתורי או שאיתו הרגשת כימיה מיידית, ובלתי ניתנת להכחשה. שימו לב שזהו טרנזיט של יום אחד, והתחושות ה"בלתי ניתנות לעמוד בפניו" של היום יכולות להיות ה"מה זה היה?!" ייתכן שעקרבים זוגיים לא יוכלו להתאפק לחטט בבן זוגם" הנפש, שואלת שאלות שמעולם לא רצית להתייחס אליה קודם לכן. התשובות שלהם עלולות להדהים – ואולי להטריד – אותך, אבל נסו לא להגיב מיד. במיוחד אם אתה חודר לתחום הסודות והפנטזיות, פשוט שקול את זה "חומר למחשבה".אבל אל תסתגר בבית ביום ראשון הזה! כשהשמש מונחת במתיקות אל השליט שלך פלוטו, אתה יכול לפגוש כמה חברי נשמה בזמן שאתה יוצא להתערבב במקום מקומי. סוף כל סוף! אנשים שמעריכים את ההתייחסויות התרבותיות המעורפלות שלך ושנינות מטומטמת. זה נדיר שאתה מוצא אנשים סביבם אתה מרגיש בנוח להפיל את המשמר שלך. ובמובנים רבים, אתה יותר נבון ומתוחכם מבן תמותה ממוצע. אבל זה לא גורלך ללכת בעולם לבד…יש עוד כמוך בחוץ. הפוך את המשימה שלך לחפש אותם השבוע, לקפוץ לאירוע אחרי העבודה או אולי להירשם לסמינר מקוון. בזמן שאתם בזה, שתלו את עצמכם במקומות שבהם "המשפיעים" מתכנסים. אתה יכול להיות מוזמן להיכנס כחבר נושא כרטיס לפני שאתה יודע זאת!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|