הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 2.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 1.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל עקרב

לא מתנצל על היותי דביק, מזל עקרב! הפרטים המיקרוסקופיים האלה שאנשים אחרים בורחים מהם הם "אזור הגאונות" שלך. והשבוע, תהיה לך הזדמנות להגמיש את כישורי הבדיקה שלך ולעשות עבודת חקירה. על כך, אתה יכול להודות לסקסטיל זורם (זווית של 60 מעלות) בין מאדים בבית המסתורין השמיני שלך לבין צדק בששי השיטתי שלך. עם שני הלהיטים הכבדים האלה במערך ידידותי, אתה יכול להתחמק מלהיות קצת יותר דוחף (בסדר, הרבה) לגבי קבלת התשובות שלך. כל עוד אתה לא מטה אגרסיבי – סיכון עם כוכבי הלכת הלוחמים האלה – אתה יכול לשמור על גשרים שלמים. למעשה, אולי תרצו לשאוב את הקסם העקרבי! המתיק את הסיר במחמאות אמיתיות; פינוק לארוחת צהריים. תמיד יש אנשים לצדך טוב יותר מאשר להפוך אותם לאויבים.היו מוכנים לפרוש את העובדות ביום שישי הקרוב! השליח מרקורי, שנסחף דרך הבית השנים-עשר המעורפל שלך, נבדק על ידי התנגדות של יופיטר נושא האמת. שמור את הקוד הצפוי לדבר והרמיזות המפתות לפעם אחרת. אם אתה רוצה לצבור אמון (ולשמור על תשומת לבם של אנשים!) תן להם סטטיסטיקות, הערכות עלויות והתחייבויות מוצקות. ואל תתנו ל-FOMO להפיק את המיטב מכם! עדיף להגיד "לא" מאשר "אולי" אם אינך בטוח שתוכל להופיע לאירוסין. כך, אף אחד לא יתאכזב או ירגיש כאילו אתה מתקלף. לפני שאתם מוציאים את הארנק או מסכימים להיות מעורבים בפעילויות חדשות כלשהן, גלה מהן הציפיות באמת. קריאת האותיות הקטנות עשויה לחשוף כמה אחריות (ועמלות!) שאינך מוכן לכסות.רבע הירח הפעיל של שבת בבית השני של הקסם המעשי שלך נותן לך השראה לקחת על עצמך את המשימות הקבועות שדחית, כן, הרבה יותר מדי זמן. זה לא רעיון כיף של אף אחד להסתבך עם כרטיס אשראי ודפי חשבון בנק ולשלם את החשבונות, אבל המטלות האלה לא עושות את עצמן! במקום להתמקד בעבודת הפרך או במה שאתה מוותר עליו, נסח זאת מחדש כדרך לסדר את הכספים שלך ואולי אפילו להציב כמה מערכות חדשות ויעילות. מזל עקרב מאורגן הוא כוח שיש להתחשב בו! אם משהו חסר או לא ברור, בצע את השיחות או שלח את המיילים הדרושים כדי לסיים את הפרויקט. אתה לא צריך לפנות את הסיפונים עד יום שני, אבל אתה יכול לעשות שקע גדול בערימת המטלות. אם היית עקרב חרוץ ואתה מעודכן,

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|