הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל עקרב

אם מפגשים חברתיים כבדים התעייפו במהלך החודש האחרון, פשוט תגיעו ליום חמישי, 22 בספטמבר! באותו יום, השמש המאשרת את החיים עוזבת את מזל בתולה ומהבית האחד-עשר ההומה שלך ועושה נחיתה רכה במאזניים וה-12 החלומי והמחדש שלך. כעת עד ה-23 באוקטובר מציינים את הספירה האחרונה של 30 יום לאיפוס לוח השנה האסטרולוגי שלכם. בעוד ארבעה שבועות בדיוק יוצאת לדרך עונת מזל עקרב, ומחזירה אותך למושב הנהג — עם סוללה טעונה במלואה. אבל בהיותך מציאותי, עתודות האנרגיה שלך כנראה קרובות למיצוי כרגע, כך שהדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור עצמך במהלך החודש הבא הוא… לא הרבה! ממש להדביק את השינה שלך יהיה לעזר עצום, כמו גם לבלות בעצמך (באופן אידיאלי בסביבה של צמרמורת).הנה שאלה טובה לשאול במהלך החודש: מה אתה יכול לשחרר? מבגדים מיושנים ועד לחובות ניקוז של ערפדי אנרגיה, הגיע הזמן לחתוך ולשרוף. נושא מרכזי נוסף: סליחה. האם נשאת טינה שהיא למעשה רעילה לך? מחזור השמש המרפא הזה יכול להזניק אותך על ספת המטפל – או על שולחן העיסוי של מישהו. טיפול בנפשך, בגוף ובנשמה שלך יגרום לך להיות בכושר טוב לאותה עונת יום הולדת קרובה!אבל אל תנתק את שירות הטלפון שלך עדיין! ביום שישי, מרקורי החברותית, שנמצאת בדירוג מאזניים מאז ה-9 בספטמבר, חוזרת למזל בתולה, וחוזרת דרך הבית האחד-עשר החברתי שלך עד 2 באוקטובר. בדיוק בזמן שאתה מדליק את הפאלו סנטו ומתמקם במדיטציה שלך. כרית, המכשירים שלך יכולים להתחיל להתפוצץ עם הודעות והזמנות מהחברים הוותיקים והיקרים ביותר שלך. חילופי אש מהירים יכולים להוביל במהירות לתוכניות להיפגש, ולפני שאתה יודע זאת, כנפי הפרפר החברתיות שלך חוזרות לאימון מלא. רטרוגרדים נותנים מבט לאחור על הדברים, וזה יכול לספק את ה"אאוט" לו חיכית. מכיוון שאתה נשפט (ומושפע) מהחברה שאתה מחזיק, זה הזמן המושלם לחתוך פיתיון בכל קשר או מעורבות מפוקפקת.כל סוף השבוע (ומעבר לו) בשל להרפות, שאנו מבינים שזה לא בדיוק הדבר הכי קל בעולם עבור המזל העיקש שלך, מזל עקרב! עם זאת, הזדמנות נדירה ועוצמתית לעשות בדיוק את זה מגיעה ביום ראשון, כאשר ירח המאזניים היחיד של השנה מגביר את הבית השנים-עשר שלך של שחרור, סגירה וריפוי. אין שום דבר רע בהתמסרות בלתי מעורערת, אבל אם מדובר באדם תלוי בשיתוף או בהרגל ממכר ולא למטרה ראויה או למערכת יחסים ראויה, כדאי להסתכל על המוטיבציה הבסיסית שלך. ירח חדש המאזן הזה יכול לעזור לך להתרחק מספיק כדי לקבל פרספקטיבה רחבה יותר. הקש על אנרגיית המאזניים הפתוחה ולפחות שקול את האפשרות של אפשרויות שונות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|