הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל תאומים

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (25.9 עד 1.10) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 30.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 29.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 28.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 27.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 26.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 18.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 11.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 4.3.2022

ער לחלוטין! אם אתה עדיין לא מרגיש את הטלטלה המחשמלת של מאדים בתאומים, אתה ממש לא שם לב. כוכב הלכת האדום חסר המנוח בוער מבעד לסימן שלך לטיול ממושך של שבעה חודשים (20 באוגוסט עד 25 במרץ), ומעצים את הביטחון העצמי והכריזמה שלך. אמנם גל המוטיבציה הוא גדול, אבל יהיה קשה לכבות את המאדים כאן. למרבה המזל, מזל תאומים הוא סימן שרגיל לריבוי משימות ולהטוטנות. ובכל זאת, זה יכול להיות הרבה אינטנסיביות, אפילו בשבילך.כדי להפחית זאת, הישענו על האנרגיה המרגיעה והארצית של עונת בתולה. השמש נמצאת בבית הרביעי הבסיסי של הבית, המשפחה וההזנה הרגשית עד ה-22 בספטמבר. הישארו ב-PJ שלכם עוד קצת. תתגנב תנומת צהריים בין זומים. התחבר עם אנשים אהובים, בין אם זה לביקור קצר או לשיחת טלפון ארוכה. זמן איכות חשוב יותר מהכמות עכשיו. זכרו: גם אתם לא חייבים להגיד "כן" לכל הזמנה! בזמן שמאדים נמצא במזל תאומים, יהיה לך ביקוש גבוה, אז היה סלקטיבי עם ה-RSVP שלך. עוד סיבה לקצב את עצמך? כל חמשת כוכבי הלכת החיצוניים (יופיטר, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו) נמצאים כעת בנסיגה מופחתת. זה זמן נבון לצעוד אחורה ולהעריך את התוכניות והנתיב שלך.מה-9 בספטמבר ועד ה-2 באוקטובר, כוכב הלכת השליט שלכם, 

מרקורי, יצטרף לחטיבה הרטרוגרדית , ויצא לדרך מחזור מסובך בן שלושה שבועות לטכנולוגיה, תקשורת ונסיעות. בשילוב עם מאדים בתאומים, אתה עלול להיות חזק מדי עבור אנשים מסוימים, ולהעליב אותם בבוטות שלך. אם אינך בטוח אם לומר או לפרסם משהו, תטעה בשתיקה – לפחות עד שמרקורי יפנה ישירות (קדימה) בחודש הבא. העצה הזו עוברת משולש בזמן עונת המאזניים, כשהשמש מחממת את הבית החמישי האקספרסיבי ומחפש תשומת הלב שלך למשך חודש החל מה-22 בספטמבר. תעל את כל האנרגיה הפרועה הזו לפרויקט יצירתי או רומנטיקת סתיו, שיכולה להתחיל להתחמם רק כשהטמפרטורות בחוץ מתחילות להתקרר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|