הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל תאומים

בטח הואשמתם (לפחות פעם אחת) בכך שאתם "דרמטיים", מזל תאומים, אבל מה בדיוק אנשים מנסים לומר? אף על פי שלעולם לא אמרנו לך להקטין את זה, הנה משהו שכדאי לקחת בחשבון: האם יצרת מספיק שקעים בטוחים לרגשות הגדולים והגדולים שלך? השבוע, מרקורי רטרוגרד חותרת חזרה דרך מאזניים והבית החמישי הנלהב שלך, מה שבטוח ישים קצת כוח אש מאחורי המילים שלך. אם אתה יודע זאת, יהיה חכם להזכיר לעצמך ש"תזמון הוא הכל" כשזה מגיע לניהול שיחות חזקות. זה הולך כפול אם אתה מנסה לשחרר כל מחשבה לא מעובדת שגורמת לכולכם להתרומם. אנשים צריכים להיות במרחב הראש הנכון כדי לתת לך את סוג תשומת הלב הבלתי מחולקת שאתה צריך (וכן, ראויה). אבל אולי הם לא יוכלו להוריד הכל לפי דרישה. מכיוון שזה עלול ללחוץ את הקשרים שלך עכשיו, תן לרגשות החשובים שלך את ה-TLC שמגיע להם. בין אם זה מטפל מדהים, מאמן משנה משחק או קבוצת תמיכה שאתה מארגן בעצמך, הקדשת מקומות ל"זרימות" החיוניות הללו תשחרר את שסתום הלחץ הפנימי שלך!ביום שישי, אתה עלול להיות רגיש לקחת דברים (מדי) באופן אישי כאשר ונוס בבית הרביעי הרגיש שלך מסתובב לריבוע אגרו עם מאדים סוער בתאומים. עם כוכב הלכת האדום והלוהט במזל שלכם, אתם עלולים להתקלקל (בחשאי) לקרב, ועם שומרת השלום ונוס מושתקת, אפילו חיכוך קטן יכול להסלים להתפרצות נפיצה. הטריק, כמובן, הוא לתפוס את עצמך לפני שאתה מגיע לנקודת השבירה. זה יכול להיות קשה כשאנשים לוחצים על הכפתורים שלך, אבל אם אתה יכול להישאר מחוץ לשדה הכוח האנרגטי שלהם, אתה יכול להישאר מקורקע ובלתי פגיע. ומכיוון ששני אלה הם ציפורי האהבה הקוסמיות, הסירה הרומנטית שלך עלולה להתנדנד. ראה זאת כהזדמנות להרהר על האיזון במערכת יחסים מפתח. האם התכופפת לאחור כדי להכיל ביי? שאלה טובה יותר: למה? אהבה זה לא לא מוגדר על ידי קורבנות אינסופיים, והערה פוגעת אחת יותר מדי יכולה להיכנס מתחת לעור שלך ולעורר אותך לעשות משהו אימפולסיבי (שלום, מאדים!). אז התרחק והקדיש זמן לך, לעצמך ולאנשים ולעיסוקים האהובים עליך!יום ראשון יהיה סנטימנטלי במיוחד ואפילו על טבעי ממש! השמש ופלוטו האלכימי מתאחדים באזורים האינטואיטיביים ביותר של התרשים שלך. בעיה שהטרידה אותך יכולה סוף סוף להיפתר – פנימית, לפחות. התשובה הנכונה עבורך תתברר כשמש. הקשיבו לבטן שלכם, למדריכים שלכם… איך שלא תרצו לקרוא לזה. למרות שזה עשוי להיות פרידה מקבוצה או מצב שאתה קשור אליו, כך יהיה. שחרר כדי שתוכל לגדול. התומכים האמיתיים שלך יהיו עצובים לראות אותך הולך, אבל ישמחו לראות אותך זורח בפוטנציאל הבהיר ביותר שלך.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|