הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (28.8 עד 4.9) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 31.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 30.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 29.8.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 28.8.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל תאומים

עד כמה שאתה מעדיף להיות "אחד מהחבורה", זה לא הולך לחתוך את זה השבוע, תאומים. עם מאדים הלוחם משייט דרך השלט שלך עד ה-25 במרץ הבא, הקריאה למנהיגות מתגברת מרגע לרגע. האם היית עד לעוול לאחרונה? כאשר צדק הצדיק חובט במאדים ביום חמישי הקרוב, 1 בספטמבר, זה יכול להיות תלוי בך (ובעצמך) להשמיע "דרישות" בשם כל הצוות שלך. לצאת ככה זה לא קל – אבל גם לא לחיות עם תחושת האשמה של התעלמות ממשהו שהוא לגמרי לא הוגן. משלוח פריחה לעולם אינו מומלץ, עם זאת! אם אתה מודאג מההשלכות, דבר עם מישהו שיודע את החוקיות מבפנים ומבחוץ, כמו עורך דין או מקצוען משאבי אנוש. האם הנושא הוא אישי במהותו? במקום לקחת צד, קרא לפסגה. הכנסת כולם לאותו חדר היא הדרך היחידה להימנע מדרמת "הוא אמר, היא אמרה" עתידית.צפו ברצף התחרותי הזה כששבוע העבודה מסתיים. אתה נמצא בזה כדי לזכות בו, אבל כמה רחוק אתה מוכן ללכת כדי לתפוס את טבעת הפליז הזו? הניצחון הזה יעבור ממתוק למר אם תפיל אחרים למען הרווח שלך. ביום שישי, יופיטר באזור האנסמבל שלך מטיל קרניים עם מרקורי בבית החמישי שואף תשומת הלב שלך. אתה עלול להתרעם על הצורך לחלוק את אור הזרקורים עם אנשים מסוימים, במיוחד אם הם לוקחים באופן עקבי קרדיט על העבודה הקשה שלך. אם מישהו לא מושך את משקלו – אחרי אינספור שיחות נפש ומפגשי אחיזת ידיים – אתה עלול סוף סוף לשחרר אותו. זה גורר אותך למטה, ג'ם, ואתה לא צריך את התפוח הרע הזה שמשפיע על כל החבית.בשבת, רבע הירח המתאים במזל קשת נוחת בבית השותפות השביעי שלכם. אם אתה מוכן להתקרב למישהו או להעמיק את המחויבות שלך, הראה זאת, אל תספר זאת. דיבור זול, ואתה רוצה שהאדם הזה ירגיש את הרצונות שלך. באופן דומה, אם אתה על קרקע רעועה עם מישהו, ייתכן שכל ההסברים בעולם לעולם לא יובילו אותך לאן שאתה רוצה להיות. מה שצריך עכשיו הוא הקשבה אקטיבית, אז שים בצד את ה"פתרונות" שלך ושאל את סוגי השאלות שיחשפו היכן עומד האדם האחר. תאומים המחוברים בשמחה עשויים לגלות שזהו סוף השבוע המושלם לדיאלוגים פתוחים – שום דבר רדיקלי, רק הסוגיות השוטפות שלעולם לא מוצאים להן זמן. צאו למסעדה אהובה או עמעמו את התאורה בבית כדי ליצור מצב רוח שליו. פתחו בקבוק נחמד – או משקה לא אלכוהולי מהודר – והובילו עם משהו חיובי. זהו גם זמן רב עוצמה להשיק או לאזן מחדש שיתוף פעולה יצירתי או מקצועי. ודא שאתה תורם (ומתוגמל) בצורה הוגנת.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|