הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (18.9 עד 24.9) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 22.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 21.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 20.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 19.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 18.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל תאומים

יופי יכול להיות הרבה יותר מעומק העור! אולי אתה סימן אוויר אינטלקטואלי, אבל אתה יודע שכשאתה נראה טוב, אתה מרגיש טוב, וזה מגבר הביטחון הטוב ביותר בשוק! תהיה לך אספקה ​​של זה מהברז החל מיום חמישי הקרוב, 22 בספטמבר, כשהשמש הזוהרת זורחת לתוך המאזניים והבית החמישי המאוהב, הזוהר – והראוותני – שלך עד ה-23 באוקטובר. לרוב אבני החן יש כשרון טבעי לאופנה, ואתה לא צריך צוות שיער ואיפור כדי למשוך את תשומת הלב של אנשים. אבל במהלך מחזור זה של ארבעה שבועות, אתה עשוי ליהנות ממש לקבל מידע מסטייליסט מקצוען. ואם תתעורר בוקר אחד עם הדחף הפתאומי לשנות את כל המראה שלך, אתה בהחלט רוצה שאדם אובייקטיבי יהיה לוח התווך שלך. (במיוחד בעוד מרקורי בדירוג עד 2 באוקטובר!) עם זאת, החיים עשויים להידמות למסיבת תחפושות בארבעת השבועות הבאים, והטעם שלך עשוי להשתנות בפראות מרגע לרגע – כן, יותר מ"העסקים של מזל תאומים כרגיל". הבית החמישי הוא גם Romance Central, וה-Libra Sun הפלרטטנית תציג הזדמנויות רבות לדייטים להתלבש ולאירועים בנושא. יחיד? הצית כמה שריפות מבוקרות בטינדר או צא מיד ובקש מחברים לתקן אותך. רק אל תמהר להתיישב מהר מדי. זהו זמן מרגש – ומתאים – לחקור, להתנסות – וליהנות.אבל החל מיום שישי, בהצלחה במציאת כל כתם קטן של שלווה! שומר הסף הגלקטי שלך, מרקורי ההומה, הפך לאחור במאזניים מאז ה-9 בספטמבר, וביום שישי הוא מתהפך לאחור לתוך בתולה ולאזור הביתי שלך למשך שארית הציר שלו, עד 2 באוקטובר. אנשים עלולים לקפוץ – או לא לעזוב כשהם' התגברו על קבלת הפנים שלהם. מה שאתה מתכוון להיות מסיבת ארוחת ערב שקטה יכול להפוך למטורלל לחלוטין ללא אזהרה רבה. הוצאות שנשכחו עלולות להגיע. הרטרוגרדים שולטים בעבר, ותוצאה חיובית יכולה להיות חיבור מחדש עם קרוב משפחה מנוכר או חבר ילדות. במהלך השבועות הקרובים, אולי תרגישו שעליתם לרכבת הרים רגשית – אם אינכם יכולים לקפוץ, לפחות וודאו כי חגורת הבטיחות שלכם מהודקת היטב. אם אתה צריך לשים גבולות מוצקים יותר עם קרוב משפחה, עשה זאת ללא התנצלות – ותעשה זאתשמי יום ראשון מציגים אירוע שמימי מרגש, ירח המאזניים היחיד של השנה, שנוחת לצד השמש ומצית את הבית החמישי שלך בעל אופי רומנטי. המסר הולך ומתבהר, מזל תאומים: זה לא הזמן לשחק בקטן! זה הרגע השנתי שלך לזנק למרכז הבמה ולצאת לאור הזרקורים – לא להתחמק מזה. זה לא חייב להרגיש כמו טריפ אגו נרקיסיסטי. איך אתה יכול להשתמש ב"ידוען" החדש שלך כדי לקדם מטרה או פרויקט חשוב שאתה או חבר מעורבים בו? השבועות הקרובים, או אפילו החודשים הקרובים, יהיו זמן מתגמל עבור אמנים, אמנים ובדרנים, במיוחד אם חיפשתם כמה רעיונות חדשים. מכיוון שהבית החמישי שולט גם בפוריות, אם יש לך במבינו על המוח, תסדר את הברווזים האלה עכשיו. (ואם אתה לא חושב בכיוון הזה,

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|