הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 5.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל תאומים

בית מתוק בית הופך לקונספט מתוק עוד יותר החל מיום שני הקרוב, ה-5 בספטמבר, כאשר ונוס בעל הכוונה האסתטית מתמקם בבית הרביעי הבסיסי שלכם עד ה-29 בספטמבר. תנו לעצמכם להיות מודרכים על ידי מילות המפתח "נוח" ו"רומנטי", ואתה לא יכול ללכת שגוי. ביתיות נעימה נראית טוב עליך, אבן חן! אם אתם רווקים, ודאו שכל מי שיש לו עיצובים על הלב מתעסק בבישול, צמרמורת וצינוק, לפחות במשך השבועות הקרובים. כבר ב- אבל לא גרים ביחד? אל תימנע מליזום שיחות על שינוי הסטטוס הזה, לפחות להירגע בו. כמובן, בתור מזל תאומים, אתה בקושי צריך בן זוג כדי להיות עסוק! כל אחת מה"אומנויות הביתיות" הקלאסיות תשמח אותך במהלך ארבעת השבועות הקרובים, מאפייה ויצירה ועד לבישול ביתי או עיבוד עץ. לחלופין, אם אתה לא ממש טיפוס "היד על הידיים",אזהרה אחת לפגיעה בגז ולמעבר לנתיב המהיר: ביום שישי, השליט הקוסמי שלך, השליח מרקורי, הופך לאחור במאזניים, מה שעלול להאט – או לעכב או סתם להתעסק עם – הגלגול שלך. ואז ב-23 בספטמבר, זה יחזור למגורי בתולה ולמגורים הביתיים שלך למשך שארית הסיבוב האחורי, שנמשך עד ה-2 באוקטובר. מכיוון שההיפוכים הללו שולטים בעבר, היו מודעים לאפשרות שאקס עלול להתחיל לשלוח לך הודעות טקסט. אם הם תופסים אותך ברגע סנטימנטלי במיוחד, אתה יכול לקבל מחשבות שניות על מישהו שוויתרת עליו. השאלה שיש לשאול בדיוק אז ויש: מה הסיכוי שהנמר הזה שינה את כתמיו? ההנחיה הפנימית שלך אולי לא הכי אמינה שכן מרקורי הרטרוגרדית יכולה להיות טריקסטר! האם הלהבה הישנה הזו יכולה להיות פשוט מבחן מהיקום כדי לראות אם באמת למדת מה הלקחים שהגיעו מהחוויה? מְצוֹרָף? עמוד בפיתוי להיגרר לדרמה של מישהו אחר. אם יתעורר עימות, אל תתחמק ממנו; התמקד בתוצאה שאתה רוצה ולאחר מכן קיים את השיחות הנדרשות כדי להביא אותה לידי ביטוי.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|