הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל דגים

תביאו את הצמדים הדינמיים! מערכת היחסים שלך מוג'ו חוזרת בנקמה ביום שני הקרוב, ה-5 בספטמבר, כאשר כוכב האהבה נוגה מתנדנד לתוך בתולה ולבית השביעי של השותפות המחויבת שלך. טוב שיש לך סנפירים, מזל דגים, כי אולי תעשה הקפות באוקיינוס ​​הרגש במהלך החודש הקרוב. ככל שתנסה להישאר סטואית, החיוניות הוונוסית הזו לא יכולה שלא להפעיל את הצד ה"רומנטי חסר התקווה" שלך. כמובן שהמטרה היא למצוא מישהו עם פוטנציאל תאומי נפש, אבל אי אפשר לשפוט ספר לפי הכריכה שלו. אם אתה רווק, אתה יכול לעשות לעצמך טוב לאין שיעור על ידי הקלה על שוברי העסקאות האלה (מה שעלול להיות קשה כשבתולה פרפקציוניסטית שולטת באזור זה בחייך). אבל אתה יודע כמה מהאני האמיתי שלך נמצא מתחת לפני השטח (שלום, קרחון!), אז זה רק הוגן שתרחיב את אותה תועלת של ספק לאנשים חדשים שאתה פוגש. כאשר כוכב השועל מחזק את אזור השותפות שלכם עד ה-29 בספטמבר, שמירה על ראש פתוח כלפי "טיפוסים לא מובנים" יכולה להיות מתגמלת. אתה לא צריך להמשיך עם כל חיוך של זר שאתה מחזיר, אבל אולי תרצה לראות מה קורה אחרי שהקרח נשבר. אם אתה שותף, הקש על האנרגיה ההרמונית של ונוס והסכים לא להזיע את הדברים הקטנים. ואם אתה חייב ממש להסיר את עצמך ממצב, אז שיהיה. הקישו על האנרגיה ההרמונית של ונוס והסכימו לא להזיע את הדברים הקטנים. ואם אתה חייב ממש להסיר את עצמך ממצב, אז שיהיה. הקישו על האנרגיה ההרמונית של ונוס והסכימו לא להזיע את הדברים הקטנים. ואם אתה חייב ממש להסיר את עצמך ממצב, אז שיהיה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|