הורוסקופ יומי מזל דגים 4.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 4.9.2022

הורוסקופ שבועי (4.9 עד 10.9) מזל דגים

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דגים

אין צורך לחמוד למהלכי קריירה חכמים של אחרים או "בהצלחה". זכור שהציטוט של תומס אדיסון על הצלחה היא 1 אחוז השראה ו-99 אחוז הזעה, מזל דגים! בשבת, כאשר ירח רבע מזל קשת מביא קצת מומנטום למגזר ההצלחה שלך, אל תחכו להזמנה מוטבעת. דמיינו את מה שאתם רוצים להתבטא בצורה מקצועית – איך זה נראה, מרגיש ומריח – ואז בצע צעד ענק אחד לקראתו. ואם איזה קול קטנטן בתוככם מטיל ספק ביכולת שלכם לממש זאת, הודו לו על דעתו ואז התעלמו ממנה מיד. ביום ראשון, כוכב האהבה נוגה מפליג לתוך בתולה ובית היחסים השביעי שלך, שם הוא יישאר עד ה-29 בספטמבר. מוכן לשים עליו טבעת, מזל דגים – או אולי להוסיף את מפתח הדירה של ה-SO שלך לטבעת שלך? בימים הקרובים, אתה יכול לסובב מילים כמו "בלעדיות" ו"מונוגמיה" בקלות כמו שאתה אומר, "תעביר את המלח". אתה לא זר למהר פנימה ועם ונוס מושיטה לך את המשקפיים בצבע ורדרד, אתה יכול להגיע לאבן דרך חדשה מהר יותר ממה שאתה מצפה. שיתופי פעולה יצירתיים ישגשגו גם עם ונוס כאן. התחל לעשות אודישן לגיטריסט או שותף לכתיבת תסריט. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|