הורוסקופ שבועי ( 4.9 עד 10.9.) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 4.9 עד 10.9.) מזל סרטן

הורוסקופ שבועי ( 4.9 עד 10.9.) מזל סרטן

הורוסקופ יומי מזל סרטן 9.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 8.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 7.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 6.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 5.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 4.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל סרטן

האופן שבו אתם מתקשרים עם האנשים הקרובים ביותר שלכם הופך למוקד נלהב השבוע כאשר אכפתיות ושיתוף ונוס מזמזמים אל בתולה ובבית השלישי שלכם של חברים, אחים ופעילות מקומית ביום שני, 5 בספטמבר. "בית" הוא מושג קדוש לסימן הביתי שלכם אושר, סרטן, אבל זה לא חייב להיות מוגבל לכתובת הרחוב שלך. השמחה והסיפוק שאתם מרגישים שם יכולים להקרין החוצה ולחלחל לכל הקופה שלכם ואולי אפילו לעיר הולדתכם. אבל כל כך הרבה מהעולם הפנימי שלך נצבע על ידי האינטראקציות החברתיות שלך, ועם ונוס באזור זה במשך ארבעת השבועות הבאים, אתה יכול ליצור קשר עם האופן שבו תקשורת (מילולית וגם לא) משפיעה על הקשרים האלה. ונוס הקסומה יכולה להפוך אותך לרועץ חי יותר מהרגיל, ומכיוון שאתה סרטן, אתה לא יכול שלא להכניס רגש ומשמעות לכל השיחות שלך. ונוס תפעיל את המגזר הזה עד ה-29 בספטמבר, ותעניק לך קארט בלנצ'ה כדי לקבל בברכה רוחות קרובות חדשות למעגל הפנימי שלך. הצד השני של המטבע הוא שלא תרגיש צורך להישאר עם כל דבר מקומי שאתה לא מרגיש מחובר אליו. מחפשים סטודיו חדש ליוגה, סלון ציפורניים, חלל עבודה משותף? איזה תירוץ כיף להתחיל לחפש ספקים חדשים. ומכיוון ונוס היא אלת האהבה, בפינת התקשורת שלך, היא יכולה להפוך אותך לפלרטט לא קטן. במהלך המעבר הזה, אתה עשוי להיות מופתע לטובה מ"כישרון מקומי" ופנים חדשות באפליקציות היכרויות. רק לשמור על ראש פתוח! זוגות צריכים להתרועע יותר כזוג, אולי לארח אירועים בטירת הסרטנים עבור קבוצת החברים המשותפים שלכם. הצד השני של המטבע הוא שלא תרגיש צורך להישאר עם כל דבר מקומי שאתה לא מרגיש מחובר אליו. מחפשים סטודיו חדש ליוגה, סלון ציפורניים, חלל עבודה משותף? איזה תירוץ כיף להתחיל לחפש ספקים חדשים. ומכיוון ונוס היא אלת האהבה, בפינת התקשורת שלך, היא יכולה להפוך אותך לפלרטט לא קטן. במהלך המעבר הזה, אתה עשוי להיות מופתע לטובה מ"כישרון מקומי" ופנים חדשות באפליקציות היכרויות. רק לשמור על ראש פתוח! זוגות צריכים להתרועע יותר כזוג, אולי לארח אירועים בטירת הסרטנים עבור קבוצת החברים המשותפים שלכם. הצד השני של המטבע הוא שלא תרגיש צורך להישאר עם כל דבר מקומי שאתה לא מרגיש מחובר אליו. מחפשים סטודיו חדש ליוגה, סלון ציפורניים, חלל עבודה משותף? איזה תירוץ כיף להתחיל לחפש ספקים חדשים. ומכיוון ונוס היא אלת האהבה, בפינת התקשורת שלך, היא יכולה להפוך אותך לפלרטט לא קטן. במהלך המעבר הזה, אתה עשוי להיות מופתע לטובה מ"כישרון מקומי" ופנים חדשות באפליקציות היכרויות. רק לשמור על ראש פתוח! זוגות צריכים להתרועע יותר כזוג, אולי לארח אירועים בטירת הסרטנים עבור קבוצת החברים המשותפים שלכם. בפינת התקשורת שלך, היא יכולה להפוך אותך לפלרטט ממש. במהלך המעבר הזה, אתה עשוי להיות מופתע לטובה מ"כישרון מקומי" ופנים חדשות באפליקציות היכרויות. רק לשמור על ראש פתוח! זוגות צריכים להתרועע יותר כזוג, אולי לארח אירועים בטירת הסרטנים עבור קבוצת החברים המשותפים שלכם. בפינת התקשורת שלך, היא יכולה להפוך אותך לפלרטט ממש. במהלך המעבר הזה, אתה עשוי להיות מופתע לטובה מ"כישרון מקומי" ופנים חדשות באפליקציות היכרויות. רק לשמור על ראש פתוח! זוגות צריכים להתרועע יותר כזוג, אולי לארח אירועים בטירת הסרטנים עבור קבוצת החברים המשותפים שלכם.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|