הורוסקופ יומי מזל סרטן 4.9.2022

הורוסקופ יומי מזל סרטן 4.9.2022

הורוסקופ שבועי ( 4.9 עד 10.9.) מזל סרטן

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל סרטן

שמור על מוטיבציה, סרטן, אבל תלחץ על הבלמים לפני שאתה חוצה את קו האובססיה. זה עשוי להיות קל יותר לומר מאשר לעשות בשבת זו, כאשר רבע הירח במזל קשת נוחת בבית השישי הנקי והשיטתי שלך ומזעיק את פריק השליטה הפנימי שלך. זה דבר אחד לפנות את השולחן והדלפקים שלך; דבר אחר לגרור הכל למיחזור או לרצון טוב. תן לעיקרון המנחה שלך להיות מתינות, לא פרפקציוניזם. תחשוב על זה: כמה פרפקציוניסטים מאושרים אתה מכיר? כשוונוס החביבה נוחתת בבית השלישי החברתי שלכם ביום ראשון הקרוב, שם היא תישאר עד ה-29 בספטמבר, מלאו את הצלחת שלכם בפעילויות שמביאות לכם שמחה. למרבה המזל, לא תצטרכו לנסוע רחוק כדי למצוא את אלה, שכן ונוס בבית השלישי מזמזם דברים בסצנה המקומית. השנינות, הסגנון והקסם שלך יכולים למשוך המוני מעריצים, כולל פוטנציאל פוטנציאלי שריחף ללא הבדל באזור החברים. סרטנים בודדים צריכים לשים יותר תאריכי משחק בלוח השנה המשותף – קבוצה חדשה יכולה להיווצר לחגיגות עונתיות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|