הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל שור

אתה כנראה נושם לרווחה עכשיו כשמרקורי חוזר למסלול בתולה ובבית החמישי שלך של רומנטיקה, שובבות ויצירתיות. הדברים עלולים להגיע לגובה חום בכל אחת מהמחלקות הללו ביום חמישי, 6 באוקטובר, כשהשליח הקוסמי מסתובב לזווית מתעצמת עם פלוטו המשתנה בבית התשיעי הרחב שלך. זה יכול להופיע כמו כל דבר מההבנה שלחבר או עמית – אולי למרחקים ארוכים – יש פוטנציאל שותף רציני ועד שפרויקט אמנותי שלך יהפוך לעולמי! עבור זוגות, זו הזדמנות מצוינת לקבל כמה תאריכים בלתי ניתנים למשא ומתן ואולי חופשה בלוח השנה ללא קשר למידת העומס של לוחות הזמנים שלכם. (כי באמת, מה יותר חשוב מחיזוק הקשר שלכם?) אם אתם מתכוננים להשיק (או להצמיח) פרויקט, טרין מרקורי-פלוטו הזה יכול לתפקד כמו סוכנות יחסי הציבור הפלנטרית האישית שלך. קבל באזז במדיה החברתית ובקש מחברים עם עוקבים לעודד אותך! אם כבר מדברים על פלוטו… אחרי שביליתם חמישה חודשים טורדניים בנסיגה בבית ההרפתקאות התשיעי שלכם – וסיכלתם תוכניות להתרחבות עולמית – כוכב הלכת הננסי האדיר מתקן את דרכו ומפיץ קיטור מלא קדימה בשבת הקרובה. האם אתה מוכן לפוצץ את הצירים מכמה שגרות מעופשות או פשוט להפסיק לשחק בקטן? זה אפילו לא משנה אם משהו מעבר לשליטתך מנע התקדמות בחלום או שזה היה האמונות המגבילות שלך, אתה בעמדה טובה לעשות מהלך כוחני אחרי סוף השבוע הזה. גם אם אינך בטוח מה תעשה, יהיו לך המשאבים כדי לגרום לכדור להתגלגל. זה טבעו של פלוטו האלכימי בתנועה קדימה דרך אזור החזון הזה: אתה יכול לחקור את כל ההזדמנויות שמגיעות בדרכך מבלי שתצטרך ללכת על הכל. הבית התשיעי עוסק בהרחבת אופקים, מילולית ופיגורטיבית, כך שה-"RnD" של תכנון חופשה גדולה יכול להביא סיפוק כמעט כמו לקחת אותו בפועל. (הערה: אמרנו "כמעט").ולפני שהשבוע ייגמר, תוצג בפניכם תזכורת עוצמתית לא להזיע את הדברים הקטנים – עם נ.ב. שכמעט הכל דברים קטנוניים! נכון, פשוט לשחרר דברים זה לא בדיוק הדבר הכי קל עבור שור מתמשך – אבל בגלל זה זה כל כך חזק! ביום ראשון, הירח המלא היחיד של השנה במזל טלה מאיר את הבית השנים-עשר שלך של התבוננות פנימית, סגירה וריפוי, והיום הזה (כמו גם השבועיים שלאחריו) בשלים לשחרור מחשבות רעילות ואנשים שמעכבים אותך. אף אחד לא אומר שקל להתרחק ממשהו או מישהו שהיה חלק מהחיים שלך, אבל התמקדות בדרכים שהיא מעכבת את ההתקדמות שלך יכולה לעזור. זה למעשה חלק מההתפתחות הרוחנית האישית שלך – ואתה לא צריך לעשות הכל בעצמך. הבית השנים עשר שולט מדריכי רוח ו"מלאכי אדמה" מי עשוי להופיע במהלך השבועיים הקרובים; הטריק הוא להישאר פתוח לעצותיהם החכמות. הכנס הרבה זמן השבתה ללוח הזמנים שלך כדי לנוח, לעשות מדיטציה, לתכנן יומן או סתם להיות לבד עם המחשבות שלך. זה רגע מושלם לעשות ריפוי אנרגטי או לעבוד עם כל מטפל הוליסטי טוב.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|