הורוסקופ יומי מזל שור 2.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 2.10.2022

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל שור

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל שור

אל תהפוך את העסק של אחרים לשלך, מזל שור. האופוזיציה של יופיטר-ונוס בשבת נשמעת הקריאה לגבולות טובים יותר – במיוחד אם מישהו נשען עליך בכבדות (או באופן בלעדי!). שברו את הדינמיקה התלויה במשותף על ידי עידוד האדם הזה להיות יותר עצמאי. אל תקנו לשגרה חסרת האונים שלהם ואל תישאב למצב מושיע. אולי אתה חושב שאתה עושה את הדבר הנכון, אבל בדקו את עצמכם: האם יש אינטרס מוקפד או משרת את עצמו? אולי אתה נמנע ממשהו בחיים שלך על ידי התמקדות בהם. החזר את העדשה לעצמך. למרבה המזל, האופוזיציה של ונוס-צדק של היום עוזרת לך להעביר שיחות למים עמוקים יותר. קח את ההגה! יום ראשון מגיע עם התראת טיפול עצמי חזקה! מאז 9 בספטמבר, המתקשר מרקורי היה בדירוג (אחור). הוא בילה את עיקר הסיבוב האחורי שלו במאזניים ובבית הבריאות השישי שלך, מה שהפך אותך לרגיש במיוחד ללחץ וחיידקים. ייתכן שאיבדת את הקצב שלך עם פעילות סדירה ואכילה מאוזנת. כיום, מרקורי מתקדם, מחזיר את האיזון. במשך שמונת הימים הבאים, מרקורי מתעכב במזל בתולה ובבית החמישי האקספרסיבי שלך. אם נשכת (בחכמה) את הלשון שלך, זה בטוח לדבר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|