הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל דגים

צא מהמחבוא, מזל דגים! למעשה, בהצלחה אפילו בניסיון להישאר במערת המדיטציה שלך – או ב-Fishbowl הפרטית – השבוע! בתור התחלה, מרקורי החברתי עטף רשמית את הרטרוגרד שלו. ועד ה-10 באוקטובר, זה רוחש דרך בתולה ובבית מערכות היחסים השביעי שלך. אנשים יהיו שוב המוקד העיקרי שלך, מ-bae ועד לשותף שלך לכתיבה או לחברי הלהקה. וביום חמישי, 6 באוקטובר, כוכב השליחים עושה את אחד מהשלושה השנתיים הבודדים שלו עם פלוטו טרנספורמטיבי במגזר הקהילתי שלך, מה שיכול לעורר העמקה עם מישהו שאתה רוצה להתקרב אליו. (או אם אין אף אחד על הרדאר, זה יכול למשוך מועמד מסקרן.) מצידך, תצטרך להיות מוכן להיות פגיע ולאפשר לדברים להיות קצת "מבולגנים" מבחינה רגשית. בין אם אתם מחפשים שותף לחיים, משקיעים נפולים או מלאכים לסטארט-אפ, הפכו יצירתיים יותר והרחבים יותר בפרמטרי החיפוש שלכם. הדבר האחרון שאתה צריך הוא שיבוט, אז אם אתה יודע שנשמה משלימה "תשלים" אותך, השאר עם ראש פתוח לגבי ההבדלים בין אנשים. באנגלית פשוטה יותר, מה שעלול להיראות מעט מפריע או מבלבל בהתחלה יכול להתברר כחלק הפאזל החסר שלך!בעוד אנו עוסקים בנושא פלוטו, כוכב הלכת המטמורפי הזה מתקן את דרכו בשבת לאחר שסובב בהילוך אחורי בחמשת החודשים האחרונים. אמנם זה יכול לקחת זמן כדי להגביר את הקצב שבו הפסקת באביב, אבל החל מהשבוע, כמה מהאתגרים שחווית עם חוג חברים או קבוצה מקצועית יכולים להתחיל להשתנות מבלי שאף אחד יעשה דבר! עם פלוטו האפל בחזרה בתנועה קדימה, אתה יכול לצפות לתקשורת ברורה יותר ולאינטראקציות ישירות יותר עם אנשים שעלולים להיות קצת מטושטשים או חשאיים. וכאשר כוכב הטרנספורמציה צובר מהירות, אתה יכול לצפות ליציבות ושיתוף פעולה מוגברת בחייך החברתיים. צריך לסלוח למישהו – או להרחיב בעצמך התנצלות? ציר קדימה זה של פלוטו יכול להניע אותך לקבור את הגרזן ולחזק קשר חשוב. ומכיוון שהבית האחד-עשר הוא המרכז הטכנולוגי שלכם, לרווקים שמחפשים מישהו עם פוטנציאל לשומר, שווה לתת עוד הזדמנות להיכרויות באינטרנט. החלקה ימינה עשויה להניב סוף סוף זהב מוצק.אתה עשוי להרגיש כאילו רכשת את מגע המידאס בעצמך ביום ראשון, כאשר הירח המלא של מזל טלה היחיד של השנה מעצים את הבית השני שלך של כסף, יציבות וביטחון. תביאו את השפע! תקופות שגשוג צפויות לפנינו שמתחילות בירח המלא הזה, שלב הירח שידוע כמביא את המאמצים לנקודת שיא או מפנה. אם חשבתם על זרמי הכנסה חדשים השנה, כל המחקר (או הדמיה) הזה יכול להשתלם. אתה לא רוצה להיות פסיבי ופשוט מצפה לזה, אבל קצת הסברה ומחקר נבון יכולים להוביל הצעת עבודה בשזיפים, או שאולי יפנו אותך להצטרף לצוות פרילנסרים שהצלחתו מובילה להופעה קבועה. שים את גריז המרפקים הנוסף, עשה את הקילומטר הנוסף, ותתכנן לפגוש את ליידי לאק לפחות באמצע הדרך. פוטנציאל מתוק יכול להניב פירות מתוקים עוד יותר, אז היו מוכנים להכניס אגורה.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|