הורוסקופ יומי מזל דגים 2.10.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 2.10.2022

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל דגים

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל דגים

ההתאהבות עלולה להתנדנד לאובססיה בשבת הזו, מכיוון שאופוזיציה של נוגה-יופיטר גורמת לך להיות כל כך עסוק במצב שאתה לא יכול להתמקד בשום דבר אחר. בנסיבות רגילות, אתה יכול לסגת לאחור בכל פעם שהמאניה המקובעת הזו משתלטת. אבל מתחת לשמים הכלולים האלה, אתה עלול להיאבק לקרקע את עצמך במציאות. אם אתה מגלה שאתה נופל לחור הארנב, הסר את דעתך מהעניין הזה על ידי אימוץ היומיומי. שואב אבק, עשה כביסה או תתמודד עם משימה קלה. על ידי השתרשותך בפשטות החיים, הנושא הקוצני הזה עשוי פשוט לפתור את עצמו. מוכן לחזור לסנכרון ביום ראשון הקרוב? מאז שהמתקשר מרקורי הלך לאחור באזורי השותפות שלכם ב-9 בספטמבר, הרגשת את כובד המהפך הרומנטי או חוטים מצטלבים עם עמיתים. אולי גם חיכוך פיננסי תסכל אותך. חדשות טובות: כוכב הלכת הפנימי ביותר של מערכת השמש, השולט בטכנולוגיה ובעניינים בינאישיים, מתקדם היום. התחל לגהץ את הקינקים במיזם משותף רעוע ולתקן מערכות יחסים מפתח. שלושת השבועות האחרונים לא היו קלים, אבל אפשר ללמוד מהם על ידי זיהוי והקלה על גורמי הלחץ שהפכו קונפליקטים למשברים. אם אתה צריך לנקות את האוויר עם אדם חשוב, זה בטוח לעשות זאת עכשיו.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|