הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל טלה

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל טלה

השבוע מתחיל בצורה מדהימה עם מרקורי סופסוף ישיר במזל בתולה ומפעיל את הבית השישי שלך של מערכות, שירות ושגרות בריאות. ויום חמישי, 6 באוקטובר, מביא רגע פוטנציאלי לשינוי משחק כאשר כוכב השליח מחליף אש ידידותית עם פלוטו מתגבר בבית העשירי המקצועי שלך. בזמן השינוי הזה, יש לך את הכוח לבצע כמה שינויים מעשיים – ומשמעותיים ביותר – למערכות העבודה שלך ולאופן שבו אתה מופיע בפומבי. איך אתה יכול לייעל את התהליכים שלך ואת כל החלקים הנעים כדי להגדיל את הפרודוקטיביות? התחל עם משימה ארגונית: נקה את שולחן העבודה שלך, הן את תחנת העבודה המילולי והן את מסך הבית של המחשב. אם אתה עובד עם לוחות שנה מרובים, הפסיק לעשות את זה ותפזר הכל – החל מפגישות רפואיות וטיפולים ועד מועדים, אימונים ותאריכים – לספר או לתוכנית אחת.וההתרגשות רק ממשיכה לבנות, אפילו עד סוף השבוע. לאחר חמישה חודשים מתסכלים של עמידה בנסיגה של פלוטו בפינת הקריירה שלך, סוף סוף, בשבת, כוכב הלכת האלכימי מתיישר, מבשר הצלחה במהלך השבועות הקרובים – ועוד! פלוטו מתקרב לסיומו של מסע ארוך דרך הבית העשירי של השאיפות המקצועיות שלך, אם כי כאשר הוא הופך את המסלול במשך כמעט חצי שנה, זה יכול להרגיש כאילו אתה תקוע על הליכון. עכשיו כשפלוטו מתפרץ שוב קדימה, אתה יכול להגדיר יעדי אמת מידה חדשים, לתכנן כמה תכניות שאפתניות לטווח ארוך… ולהכות בגז מבלי לדאוג להתרסק בקיר לבנים. אם חיפשת עבודה ושום דבר לא התממש או שאתה ממשיך להתקרב כל כך לתנוחת שזיף, בטוח לחזור על הסוס שזרק אותך. פלוטו יחזור למהירות רגילה, מה שכן,מוכן לשיחת הווילון שלך? התכוננו לעלות על הבמה המרכזית ולתפוס את מקומכם בין המניעים והמנערים! ביום ראשון, הירח המלא היחיד של השנה במזל שלך מפנה את הזרקור אלייך, ואתה זוכה להתחמם מכל תשומת הלב. על מה עבדת או שאפתת בחצי השנה האחרונה? שים את הנגיעה האחרונה בזה עכשיו כדי שתוכל לקחת את הקשתות שלך, לנאום הקבלה שלך ולהביא את הכל לסיכום מרהיב. גם אם אתה לא ממש בשלב ההשלמה, אתה יכול להאיץ את ההתקדמות שלך עכשיו על ידי לחיצה על הדוושה ולא להרפות עד שתגיע לקו הסיום. יש לך יותר מוטיבציה ואנרגיה מאשר חזון ברור? תן לדמיון שלך דרור וראה מה מצית את האש שלך, אולי רעיון שהיכה כמו ברק ליד ירח הטלה ב-1 באפריל האחרון. אתה לא צריך לשלוט בזה בניסיון הראשון. בדוק רעיון קטן וראה איך זה הולך ואיך אתה מרגיש. הכרת את השלט הנלהב שלך, אתה צריך לקבוע בזמן די קצר אם זה שומר או לא.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|