הורוסקופ יומי מזל טלה 2.10.2022

הורוסקופ יומי מזל טלה 2.10.2022

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל טלה

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל טלה

בניגוד למיתוסים פופולריים על מזל טלה, אכפת לך מאוד מהאושר של אנשים אחרים. אבל השמיים של היום מזכירים לכם ליהנות גם מזמן "אני" חיוני. אופוזיציה מתוחה בין יופיטר גדול לב ונדיב (בסימן שלך) מאזנת מחדש את הסולמות. בטח, זה מנחם אותך כשכולם מרוצים, אבל אולי אתה מעכב את ההתקדמות שלך על ידי כך. עזוב את ה-FOMO ואמץ את הכוח של להגיד לא – גם אם זה אומר שאתה מפספס בראנץ' או בילוי לילי עם חברים. תמיד תהיה הזמנה נוספת, אז תדאג קודם כל לצרכים שלך. אם אתה על סף לבעוט את בן הזוג שלך, לוותר על ה-BFF שלך או להגיד משהו שלעולם לא תוכל לקחת בחזרה, עצור את העיתונות, מזל טלה! בהתבסס על שלושת השבועות האחרונים, הפעולות שלך אולי נראות מוצדקות, אבל הן היו תחת כישוף המסחרר של מרקורי לאחור (לאחור), שהחלה ב-9 בספטמבר. מחזור ערבול האותות הזה התרחש ברובו במגזר השותפות שלכם, והזניק את המתח בקשרים הקרובים ביותר שלכם. ומאז ה-23 בספטמבר, מרקורי גבה דרך הבית השישי מציאת הפגמים שלך, נותן למילים שלך עוקץ נוסף. ההקלה מגיעה ביום ראשון הקרוב כאשר מרקורי חוזר לתנועה קדימה, ומעודד אותך להתייחס לאחרים מבלי לבקר או לגנות.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|