הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל דגים

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דגים

כמה נמוך אתה יכול לרדת, מזל דגים? רגע…אל תענה על זה! בעוד מרקורי נסוג בחזרה דרך מאזניים ובית הפיתוי השמיני שלך, עוצמה וכן, נקמה, רגשות עזים בטוח יתעוררו. אבל האם להילחם בחזרה פירושו להכות במישהו שלא מתאים לאינטליגנציה הרגשית ולעוצמה המילולית שלך? זה רק יהפוך אותך לבחור הרע. ואם, להיפך, יש לך עסק עם בריון, מכה לאחור עלולה לעורר עוד יותר את הדרמה הזו. מה שאתה צריך לעשות זה להילחם במאבק הזה בצורה אסטרטגית. נסיגת עצמך היא הדרך הטובה ביותר לשלוח מסר ברור של "אל תתעסק איתי", במיוחד בזמן שמרקורי הפוך. עם הבית השמיני הטעון בצורה אירוטית שלך על הכוונת של מרקורי, ריבים של אוהבים עלולים להיות מבולגנים ומכוערים אם תתני לעצמך ללכת לשם. לדעת שהרגשות שלך עשויים להיות על כל המפה, היו עדינים עם עצמכם וצרו הרבה מרחב בלוח הזמנים שלכם. קחו בחשבון את ההתראות האלה במקום לנסות "לדחוף". ההליכה הזו של חמש דקות להתקררות שאתה עושה יכולה להיות ההבדל בין להיפרד ולהישאר ביחד!יום שישי עלול למצוא את עצמך במצב די פרדוקסלי. מצד אחד, מאדים הנלהב חונה בבית הרביעי הבסיסי שלך, מה שמגביר את הצורך שלך בביטחון וביטחון נוספים מהאנשים הקרובים ביותר שלך. אבל מצד שני, ונוס (עדיין מתחזקת במזל בתולה ובבית היחסים שלך) מתנגשת עם הכוכב האדום והופכת אותך לפלרטט חסר תקנה. השלט הפתוח שלך יכול בדרך כלל להתעלות מעל ההגבלות של המידות החברתיות… אבל זו שאלה יותר של איזון בין הצד הביתי שלך לבין הרצף המשוחרר שלך. החדשות הטובות הן שמדובר בטרנזיט חולף של יום אחד, ומה שמרגיש "אי אפשר לעמוד בפניו" היום יכול להיות מחר פחות ממגבלת חפרפרת.יום ראשון יכול להביא עלייה בפופולריות! השמש יוצרת טריילון עסיסי (זווית של 120 מעלות) לפלוטו האלכימי באזורים החברתיים ביותר של התרשים שלך. תייגו יחד עם חבר לפעילות קבוצתית, במיוחד אם מדובר במשהו מטפיזי או משמעותי. אתה אף פעם לא יודע את מי תפגוש באותה סדנת טארוט 101 או שיעור יוגה עם מדיטציית גונג. אקטיביזם קהילתי יכול גם למשוך אותך פנימה, לספק מוצא נהדר ליצירתיות ולחמלה שלך. בונוס: עם השמש בבית השותפות שלך, אתה יכול לפגוש כוכב בולט בקרב הצוות הזה – מישהו עם BFF או אפילו פוטנציאל רומנטי. לַחקוֹר!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|