הורוסקופ יומי מזל דגים 11.9.2022

הורוסקופ יומי מזל דגים 11.9.2022

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל דגים

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל דגים

אתה נשמה נדיבה, מזל דגים, אבל שבת עוסקת בעצמך, מכיוון שהירח המלא היחיד של השנה בדגים מדליק את הבית הראשון שלך של תשוקות עצמיות וסולו. האם התלבטת על החלטה בחיים שמשנה את המשחק? אולי סוף סוף תקבל את הבהירות שחיפשת כל כך. אם העברתם את ששת החודשים האחרונים בעבודה לקראת מטרה אפית, התוצאות עשויות להתבטא תוך שבועיים מיום שבת. הניצחון הזה יכול לשנות משמעותית את חייך. תתכוננו לשינוי יפה ומרגש! ביום ראשון, אתה תקלוט אותות כמו מגדל AT&T, הודות לטריל בין השמש לאורנוס המטפיזי. האינטואיציה שלך יכולה לכוון אותך לעבר חבר חדש ושניכם יכולים ליצור קשר כמעט מיידי. מישהו שהכרת כבר זמן מה, אבל רק כלאחר יד או ברשתות החברתיות, יכול לחשוף פוטנציאל גדול יותר. קחו יוזמה וקבעו דייט לבילוי! עם אורנוס ספונטני שמנחה את היום, למה לחכות לשבוע הבא? תיפגשו למשקאות ביום ראשון בערב, ואז תראו לאן הלילה לוקח אתכם. ומכיוון שהשמש חונה באזור השותפות שלכם, זו יכולה להיות ההתחלה של קשר BFF יפהפה או אפילו מערכת יחסים רומנטית.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|