הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 16.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 15.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 14.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 13.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 12.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 11.9.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש ספטמבר ) מזל אריה

עד כמה שאתה שונא להחזיק משהו, ליאו, להכריח אנשים לדבר לפני שהם מוכנים זה כמו להדליק גפרור במיכל בנזין. ועם מרקורי בשבוע המלא הראשון שלו של הרטרוגרד – גיבוי דרך מאזניים ובית התקשורת שלך, לא פחות – נסה קצת סבלנות. (או הרבה.) זה לא שאתה לא יכול לפלוט את המחשבות הלא מעובדות שלך. פשוט בחר את הקהל שלך בחוכמה. מאזין מסור טוב יכול להיות מטפל או חבר שיהיה "לא תגובתי" ופשוט יאפשר לך לשפוך את הלב בלי להציע עצה. האנרגיה הזו עלולה להישפך למדיום יצירתי, להכיר אותך. אינספור סינגלים להיטים ויצירות אמנות נהדרות הופקו ממצב הפוגה הזה. אתה עלול להרגיש משיכת מלחמה פנימית לגבי איך לעקוב אחר – ולהביע – כמה רגשות עמוקים ביום שישי הזה. כשציפורי האהבה הקוסמיות ונוס ומאדים מתלבטות, אתה נקרע בין שמירה על זה סתמי (או אפלטוני) לבין חשיפת נשמתך. פריחה מאדים בתאומים חולמניים והמגזר הקהילתי שלך רואים בכולם שותפים פוטנציאליים (טוב, אלא אם כן אתה במערכת יחסים מחויבת נעולה ועמוסה). אבל כוכב הלכת האדום עושה ריבוע מתוח של 90 מעלות לנוגה, שנמצאת בבית השני המסורתי שלך. למרות ש"האדם הזה" אכן יכול להיות מושך, יש חשש שאתה עלול לדרוך על הלב שלך – או להרוס ידידות מקסימה לחלוטין. חלק מכם מאוכזב, וחלק אחר (חכם יותר) כבר מוקל על כאב הלב הפוטנציאלי שהרגע הצלת את עצמך ממנו. במילים אחרות, ליאו, תן לעצמך לחלום בהקיץ,הפנו את תשומת לבכם לעניינים מעשיים ביום ראשון הקרוב, כאשר השמש יוצרת משולש זורם (זווית של 120 מעלות) לפלוטו האלכימי. יישור שנתי זה יכול לעזור לך לצלוח פריטים יוצאי דופן ברשימת המטלות שלך לסוף הקיץ. תתארגן, ליאו: צור גיליונות אלקטרוניים, חקור פריצות חיים, וקצץ את העודפים מהתוכניות שלך – ועשה תקציב למסע קניות רהיטים. אבל, בזמן שאתה משחרר פריטים שאינם בשימוש, בבקשה אל תתרוץ להחליף אותם! אולי לעולם לא תהפוך למינימליסט, אבל אתה יכול להבין את המושג "פחות זה יותר".

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|