הורוסקופ יומי מזל אריה 11.9.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 11.9.2022

הורוסקופ שבועי (11.9 עד 17.9) מזל אריה

הורוסקופ חודשי ( חודש אוגוסט ) מזל טלה

בשבת, מערכות יחסים אינטימיות יתפסו את מרכז הבמה כאשר ירח מלא מזל דגים זורח בבית השמיני שלך של מין, לידה מחדש ומיזוג. קשרים חדשים יכולים להעמיק במהירות ולהעניק לך פרץ של אנרגיה מעניקה חיים. גם חברויות ישנות יגיעו למוקד תחת המעבר הזה. אם קשרים מסוימים מרגישים מעופשים, פתחו סיעור מוחות על דרכים להחיות את הדינמיקה וליצור ניצוץ חדש. כל מערכות היחסים דורשות עבודה, אז וודא שאתה לא מוותר על התומכים הקבועים שלך. גם שותפויות עסקיות יקבלו תנופה לירחית. אם אתה מרגיש מוכן לחתום על הקו המקווקו, עורך דין וקבל ניסוח חוזה! משולש האדמה המוצלח של יום ראשון בין השמש הנועזת לאורנוס בעל הדמיון מטעין את הבתים הפיננסיים שלכם. היו פרואקטיביים! שלחו הצעות מחיר – והעלו את התעריפים אם הייתם באותה נקודת מחיר זמן רב מדי. בני מזל אריה שעובדים בין 9-5 צריכים להתאמן על נאום שישא ביום שני, המתאר את היתרונות שסיפקת לחברה. גם אם לא הגיע הזמן לבקש העלאה בשכר או קידום, השיחה הזו עלולה להגדיר אותך לרווחה עתידית. הקפד לבקש משוב על דרכים בהן תוכל לשפר: הבוסים יראו בכך סימן לכוח. 

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|