הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל בתולה

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל בתולה

הורוסקופ יומי מזל בתולה 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל בתולה 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל בתולה

אולי תרצה לשלוח כמה הודעות דוא"ל לעבודה או לשלם כמה חשבונות מוקדם ביום שני, 10 באוקטובר. בתור יורש העצר השלט שלך, מרקורי, מתגלגל לתוך מאזניים המאוזן ולבית השני הפרגמטי והפרודוקטיבי שלך, אתה מוכן להחזיר את עולמך לתוך חריץ מאורגן. יכול להיות שאתה ממשיך את העסק מהמקום שבו הפסקת כאשר החלה ירידה של שלושה שבועות ב-9 בספטמבר וכללה סיבוב אחורי מייסר דרך השלט שלך מה-23 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר. החל מיום שני, תוכל להאט מספיק כדי להעריך את מבול ההורדות הציפו את דעתך ואת תיבת הדואר הנכנס שלך במהלך השבועות האחרונים. הסר הסחות דעת והתמקד בפריטים בעדיפות גבוהה שלך. חלוקת התקציב שלך היא מקום טוב להתחיל בו, גם אם זה כרוך בקיצוץ בקשר החברתי שלך. אבל זה לא הכל עניין של מה שאתה צריך ללכת בלעדיו. מרקורי מומצא במגזר הכסף שלך עד 29 באוקטובר יכול לעורר רעיונות יצירתיים שמניבים הכנסות. עדיף עדיין? מפגשים חברתיים מזדמנים עלולים להוביל אותך למשתפי פעולה ולקוחות שעשויים למלא תפקיד במשימה, אז אל תסתגר!עם זאת, עבודה עשויה להיות הדבר האחרון שעל דעתך ביום רביעי הקרוב, כאשר ערעור היציבות של נפטון במגזר היחסים שלך שולח ריבוע מפריע למאדים בבית העשירי הממוקד שלך במטרה. כאשר מטרותיהם של אנשים אחרים אינן תואמות את מטרותיך, התנגד לנטייה זו של מזל בתולה לשנות צורה כדי להתאים לאחרים. הנה אמת שאולי תרצו להתחייב ללב: לעזור לאחרים זה ראוי להערצה, אבל אם אתם צריכים להתפשר על תוכנית חשובה או על המחויבות שלכם לטיפול עצמי, זה כנראה לא רעיון טוב. ובהחלט עוקף את כל מי שמנסה לערבב את הסיר! לקיחת הפיתיון שלהם (שעשוי להתנגן בלחן של "אפשר לחלוק איתך משהו אישי?") עלול לעלות לך שעות של זמן צמרמורת משקם.עם ונוס באמצע הסוויץ השנתי שלה במחוז הפיננסי שלך, המחשבה שלך היא כנראה על תזרים המזומנים שלך. ביום שישי, כשהיא מרכיבה את אחד משני הטריות התומכות השנתיות שלה עם שבתאי מייצב וממוקד עתיד, יש לך הזדמנות מושלמת לעשות קצת מחץ מספרים. כוכב הלכת של אהבה, נוחות וערכים די בבית בתחום הזה, והיא יכולה להדריך אותך ליוקרה במחיר סביר ותענוגות חושניים מבלי לשבור את הכיס או להוביל לפינוק יתר. וכשהיא משוחחת עם שבתאי, תשומת הלב שלך עשויה להפנות (מיוזמתה) למטרות החיסכון וההשקעה לטווח ארוך שלך. כדי לוודא שאתה בכיוון – או כדי לעזור לך לראות כמה רחוק סטית – בדוק את כל החשבונות שלך ביסודיות. אם אתה מוכן להיות רציני בבניית ביצת הקן, קבל עצה מקצועית ממתכנן פיננסי מוסמך. זה רק הוגן שהכסף שלך יעבוד קשה בשבילך כמו שאתה עושה בשבילו! גם אם תצטרך להדק את החגורה שלך כמה דרגות, בעתיד-תודה לך! ואם במקרה אתה עובד עבור חברה עם 401(k) או תוכניות מס נדחות אחרות, דבר עם מישהו על איך אתה יכול להפיק את המקסימום מהתרומות שלך – במיוחד אם הן תואמות כספים. אל תשאיר את הדברים הכל כך חשובים האלה ליד המקרה. תפוס את ההגה ונווט!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|