הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל שור

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל שור

הורוסקופ יומי מזל שור 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל שור 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל שור

אם אינך יכול להפסיק לגלול בין סרטוני FitTok ביום שני הקרוב, 10 באוקטובר, יש סיבה טובה. גפני מרקורי מנוסים לתוך מאזניים, מפעילים את מגזר הבריאות שלך עד ה-29 באוקטובר. כוכב השליחים כבר ביקר בממלכה זו פעם אחת – מה-25 באוגוסט עד ה-23 בספטמבר – אבל הודות למדרדר (9 בספטמבר עד 2 באוקטובר), הרצון "להירוק" חייך השתבשו. החל מיום שני, אתה מוכן לתת לגוף שלך קצת אהבה. עם מאזניים עדין שמנחה את המבצע הזה, אתה לא צריך ללכת קר טורקי על שום דבר או לעשות שום דבר קיצוני בכלל. גישה טובה יותר היא לבדוק כמה פעילויות חדשות ולראות אם הן משהו שאתה יכול להתחייב אליו. ל-shtick "ללא כאב, אין רווח" יש חיי מדף קצרים מאוד עבור השלט אוהב ההנאה שלך. אבל ייתכן שתצטרך להתחיל את התוכנית החדשה שלך לשיפור אופן האכילה, התנועה והטיפול בגוף שלך. אל תשכח להוסיף שינה מספקת, לחות והפחתת מתח לרשימה שלך. במהלך השבועיים הקרובים, הזמינו פגישות לרופאים האלה, קבעו עיסוי או שניים, וכשאנחנו נכנסים למזג אוויר קר יותר, התמקדו ברפואה מונעת, הסוג החכם מכולם.אל תסמוך יותר מדי על אנשים אחרים ביום רביעי הזה, מזל שור. אמנם אתה אבן סלע כשזה מגיע להיות שם בשביל חברים, אבל תחת מפת הכוכבים המטלטלת של היום, תלות יתר עלולה להיות כמו נטיעת רגליים בחול טובעני. מאדים האימפולסיבי בבית היציבות השני שלכם מקבל צל גדול מנפטון הערפילי בפינה המשותפת שלכם – הריבוע השלישי המאתגר של 90 מעלות בשנת 2022. מישהו יכול לטעון שיש לו את הגב שלכם, אבל ברגע זה אתם צריכים תמיכה או סתם חברות, הם MIA. לפני שאתה חוסם אותם, נסה לברר מה באמת קורה. בהחלט יתכן שהם עוברים דרמה משלהם שאין לה שום קשר אליך. וכשאתה מאורס עם אחרים, התרחק מנושאים שנויים במחלוקת, רק ליום או יומיים, בסדר?ביום שישי, האפוטרופוס הגלקטי שלך, ונוס, בבית השישי הקשה שלך יוצר אחד משני שלישיות תמיכה שנתיות לשבתאי מכוון מטרה בבית העשירי שלך להצלחה בקריירה. כששני בעלי ההישגים האלה מתנדנדים למערך הנדיר הזה, הם מציבים אותך להעלאה, הופעה חדשה או, לכל הפחות, כל הכבוד ראוי. אבל מה אתה רוצה, בול? האם אתה מחפש לעשות מהלך בתוך החברה שלך, להקים דשא טרי או פשוט לבחון את כישוריך בכל תפקיד חדש ומאתגר? אם אתה זקוק לשיחת שפע, הקש על חבר שהוא מנהיג מלידה, או שקול לעבוד עם מאמן קריירה. חלק גדול מהפנייה שלך הוא המציאות הפשוטה שלך ועד כמה אתה מקשיב באופן פעיל – תכונות נדירות יותר שאתה עשוי להבין. כשזה מגיע לנושא האהוב עליך אחר – רומנטיקה – המאשאפ הזה של ונוס-שבתאי יכול למשוך לקוח פוטנציאלי בוגר אך חושני שחולק את הערכים שלך, מעבודה למשפחה לנאמנות איתנה. צמצמו את התחום על ידי שלילת מושכי תשומת לב שטחיים וחפשו את הטיפוסים החרוצים אך אוהבי כיף, מתוך ביטחון שיש שם הרבה יותר ממה שנראה לעין. עבור זוגות, השילוב של החזון הפרקטי לטווח ארוך של שבתאי והאידיאליזם המאוהב של ונוס יכולים לעזור לכם לדון – ואז למעשה לעשות – את הצעד הגדול הבא שלכם ביחד.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|