הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל עקרב

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל עקרב

הורוסקופ יומי מזל עקרב 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל עקרב 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל עקרב

ותחזור במורד חור הארנב אתה הולך! ביום שני, 10 באוקטובר, מרקורי המהורהר צולל במאזניים ובבית ה-12 שלך לריפוי עד ה-29 באוקטובר, ולוקח אותך לצלילה עמוקה לתוך אוקיינוס ​​הרגשות. ביום "לייט", אתה חושב עמוק, מזל עקרב (לפעמים אתה אפילו תעלומה לעצמך). זה חלק מהפנייה האינטנסיבית שלך – לאנשים שלא מסתפקים בשום דבר שטחי. אבל עם הסודיות הזו מגיעה נטייה לבלוק את הרגשות שלך כשהם הופכים מכריעים מדי. (הרגל שאולי נפלתם לו טרף בזמן שמרקורי היה בדירוג מה-9 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר.) במשך השבועות הבאים, תוכלו להחליק כמה "קמטים" בבד הפנימי שלכם. מכיוון שזה יכול להיות נוף מסובך לנווט, אולי תרצה לעבוד עם מטפל או מאמן או, כי באמת יש כוח במספרים, הצטרפו לקבוצת תמיכה. השתמש בחושי ה-Spidey שלך כדי לסלק כל מי שאין לו ניסיון מעמיק באזורים אלה או שהאווירה שלו לא מתאימה לשלך. השאירו לעצמכם הרבה זמן לעיסוקים אישיים במהלך השבועות הקרובים. ההורדות היצירתיות יגיעו במהירות ובזעם, ותקבלו השראה ליצור אמנות למען האמנות.לא משנה כמה ישירות או בזריזות אתה מביע את עצמך, ההודעה שלך עשויה לצאת מעוותת ביום רביעי, כאשר מאדים מכריע ננעל לתוך כיכר מבולבלת עם נפטון מעורפל. האם הזר המושך הזה מכה בך – או שהם מנסים למכור לך משהו? וכשאתה חושב שאתה פשוט עם המסר שלך, אנשים מסתכלים עליך כאילו אתה מדבר בקוד. כלל אצבע טוב ליום הפוטנציאלי הזה לטרוף אותות: אל תניח הנחות. השתמש בשפה פשוטה וחד משמעית, חזור על הצהרות חשובות בחזרה לאנשים ובקש מהם לעשות את אותו הדבר. למרות שאתה אולי נראה קצת פדנטי, זה עדיף מאשר לפעול בהנחות שווא!אין צורך להתנצל או להסביר את עצמכם אם אתם מרגישים צורך פתאומי לשקוע בשישי הקרוב. ונוס רגישה מתנגשת באיטיות דרך הבית השנים-עשר המופנמות והנשמה שלך, מפנה את תשומת לבך לחייך הפנימיים ולריפוי עצמי. וזה דורש קצת זמן שקט לבד! רגע לפני סוף השבוע, היא תיצור את אחת משתי הזוויות התומכות השנתיות שלה עם שבתאי החגיגי, המורה לגלגל המזלות, שחונה בביתך הרביעי. תחת המעבר הפותח את הלב הזה, תתעניינו רק בשיחות משמעותיות ואינטימיות. אם בא לך להתרועע, הקף את עצמך בחברים רגישים שאתה יודע שיש לך את הגב. הראה את הכרת התודה שלך על כך שיש לך אנשים אמפתיים אלה בחייך. מהצד השני, אם אתה מרגיש שמישהו שאכפת לך ממנו נאבק, אל תחכה שיושיט יד. (אולי הם לא מוכנים לזה.) התקשר או שלח הודעה כדי ליידע אותם שאתה חושב עליהם ושאתה שמח לדבר אם הם צריכים אוזן קשבת. גם אם הם לא מגיבים, הידיעה שמישהו נמצא שם ואכפת לו עשויה לעשות להם את היום.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|