הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל קשת

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל קשת

הורוסקופ יומי מזל קשת 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל קשת 9.10.2022

הורוסקופ חודשי (חודש אוקטובר) מזל קשת

תורידו הילוך מבלר גבוה לשחקן צוות בתום לב ביום שני הקרוב, 10 באוקטובר – ואף לא רגע מוקדם מדי! זה לא שאתה תהיה פחות משפיע, ארצ'ר. אבל כשהשליח מרקורי יתגלגל לתוך מאזניים ולבית האחד עשר "כל הידיים על הסיפון" שלך, שיתופי הפעולה יגיעו לצעד חדש ומספק, ויהפכו את החיים לקלים יותר (ושמחים יותר!) עבור כל הצדדים המעורבים. ייתכן שזו תהיה "התחלה מחדש" ממיזם משותף שניסית להפעיל בסוף אוגוסט. אבל כשמרקורי הסתובב לאחור מ-9 בספטמבר עד 2 באוקטובר, זה הביא עיכובים ומעקפים שכמעט ולא ראיתם מגיעים. C'est la vie. למדת כל כך הרבה ועכשיו הגיע הזמן להתקדם עם הנבחרת שלך. אם יש חוליות חלשות בשרשרת, ייתכן שתצטרך לשכור כוח אדם מיומן כדי למלא את תפקידך. טיפ מקצוען: בעת גיוס חברים לצוות החלומות של מזל קשת, להיות איטי וסלקטיבי. כדי שמיזמים משותפים כלשהם יצליחו, אתה צריך להסתנכרן עם האנשים הנכונים והמתאימים. מרקורי יכול לגרום לך למהר בהגרלה לאחר שיחה אחת מעוררת השראה. אבל קח את הזמן כדי לעקוב אחר בדיקות הרקע והפניות. ולפני שאתם יוצאים לדרך לשליטה עולמית ביחד, בדוק את המים עם פרויקט בקנה מידה קטן כדי לוודא שאתה לוחץ.הרגשות עלולים להתערער מתחת לכיכר המעצבנת של יום רביעי בין מאדים הנלהב בפינת היחסים שלכם לבין נפטון הרגיש בבית הרביעי הרגשי שלכם – ההתנגשויות הראשונה מבין שלושתם! אתה עלול להתאמץ לבטא את רגשותיך או לבלות את היום בהסתובבות בעור הדק ביותר. יתכן גם שאתה מודע יתר על המידה למצבי הרוח של אנשים אחרים, ובמאמץ שגוי להימנע מפגיעה בהם, בולע את האמת שלך. אבל קחו בחשבון את זה: בניסיונכם לחסוך מרגשותיו של מישהו אחר, אתם מפחיתים את רגשותיכם – מה שיכול רק להצית עוד יותר את הזעם שלכם אם תתעצבן. תחת השילוב הזה, כנות מלאת חמלה היא המדיניות הטובה ביותר. סינגל סאגס יכול להינעל בפלירטוט רוחש, ובעוד זה יהיה כיף ברגע זה, דעו שתחת המעבר המהיר הזה, זה לא סביר שיוביל למשהו מוצק.יש כוח במספרים ביום שישי הזה, כאשר ונוס המשותפת בבית האחד-עשר של עבודת צוות וטכנולוגיה מתיישרת עם מיצוק שבתאי במזל דלי חברתי. נכון, השלט החופשי שלך מעדיף לעשות דברים בעצמך – כי אז אתה יכול לעשות אותם בדרך שלך – עם זאת, ידיים רבות יעשו עבודה קלה… ויכולים להפוך את העבודה הזו להרבה יותר משפיעה! אם חיפשת משתפי פעולה ולא מצאת, אולי אתה לא מחפש במקומות הנכונים, או פשוט עזב כמה דקות לפני שהנס קרה. מכל הקבוצות, המפגשים והקהילות בחוץ, הן הווירטואליות והן הפיזיות, בטוח שתמצאו את האנשים שלכם אם תשקיעו מאמץ מתמשך. עם ונוס בתחום הדיגיטלי שלך, הם עשויים להתגורר בפינה אחרת של העולם, ומי יודע? אתה יכול לגמור עם חבר חדש לכל החיים. או אולי יותר!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|