הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל מאזניים

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל מאזניים 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל מאזניים

אם אתה מוצף ברעיונות גדולים ביום שני, 10 באוקטובר, תודה למרקורי! בפעם השנייה מאז ה-25 באוגוסט (עד ה-23 בספטמבר), כוכב ההלכת הכסוף חוזר אל מאזניים, מעורר את האינטלקט והמיצים היצירתיים שלכם עד ה-29 באוקטובר. תחשבו על זה כמו טפטוף קוסמי של Bulletproof Coffee IV: רעיונות והזדמנויות לשיתופי פעולה נכנסים פנימה. כמו קסם, אבל לא יהיה לך זמן לשיחות חולין. (די היה לך מזה בזמן שמרקורי היה הפוך במזל שלך מה-9 עד ה-23 בספטמבר.) אתה מזל מאזניים במשימה, אז כוון את קו הסיום ותלחץ על הגז. זהו זמן עשיר במיוחד להשתמש בכישורי השפה והתקשורת שלך, שכן מרקורי שולט במחשבה ובדיבור. אל תדאג לגבי "הקו המפלגתי" או "התאגידים מדברים". דבר מהלב ויהיה לך'אבל אולי אל תפרסם שום הכרזות גדולות ביום רביעי, כאשר מאדים הלוחם נלכד בזווית סבוכה עם נפטון ערפילי. כשאתה מנסה להתמקד במשהו חשוב, תשומת הלב שלך נסחפת כמו ענן ביום סוער. הנה רעיון: במקום להחליק יתד מרובע לתוך חור עגול, לזרוק את עצמך לתוך משהו שאתה יכול לעשות ללא מאמץ ובשמחה. במקום להתעמק בדוחות הכספיים, פנה לחנות הספרים ל"מחקר נושא" כדי לעורר רעיונות. (כן, התבוננות בספרי אמנות ועיצוב בגודל שולחן קפה חשובה!) או לבלות את היום בטבע או לחקור דשא עירוני לא מוכר. תוך כדי חוסר התמצאות, מעבר יום אחד זה יכול למעשה לתמוך בך בהפיכתך לאותנטית יותר לגבי הרגשות שלך, חיוביים ושליליים כאחד. אבל קודם כל, תן לנפש שלך הזדמנות להירגע.אתה יכול להגיע ליום (ולילה) מיוחדים מאוד ביום שישי הזה, בתור השומר הגלקטי שלך, ונוס החיבה, בטיול השנתי שלה דרך המזל שלך, נשיקות אוויר המגבשות את שבתאי בבית החמישי האובר-רומנטי שלך. בהתאם למצב היחסים שלך, אתה יכול להעמיק מצב חדש ומבטיח, לפגוש מישהו שראוי לזמן ולתשומת לב שלך, או להיות רציני לגבי פרויקט הכנת תינוקות. תן ל"כיף" להיות העיקרון המנחה שלך. ואם דברים עם מישהו חדש הופכים כבדים או מוזרים, קח הפסקה. עם bae, זה סיפור אחר כי אתה יודע שאין תיקונים מהירים וקלים. נסו לדבר על דברים בצורה אופטימית, "אנחנו ביחד". ייתכן שתצטרך לעבוד עם צד שלישי ניטרלי, כמו יועץ זוגי, אבל זה יהיה שווה את ההוצאות כדי להבין את הטריגרים והמלכודות שלך ולהמציא פתרונות כדי לפתור את הדברים בעצמך. זה יכול להיות זמן טעים להתאהב, במיוחד עם מישהו שנראה שהוא מסמן את כל התיבות הנכונות. אם האירועים האחרונים ישביתו אותך רגשית, מפגש ונוס-שבתאי הזה עשוי לעורר אותך להמר ולראות מה יקרה אם תשתף מהלב. אבל היו כנים! זכור, זה לא עניין של להיות "צודק" או "הבחור הטוב" אלא למצוא דרך לתקשר על הצרכים שלך… ועל החזונות שלך לעתיד משותף, AKA מניית שבתאי במסחר. מפגש ונוס-שבתאי הזה עשוי לעורר בך השראה להמר ולראות מה קורה אם תשתף מהלב. אבל היו כנים! זכור, זה לא עניין של להיות "צודק" או "הבחור הטוב" אלא למצוא דרך לתקשר על הצרכים שלך… ועל החזונות שלך לעתיד משותף, AKA מניית שבתאי במסחר. מפגש ונוס-שבתאי הזה עשוי לעורר בך השראה להמר ולראות מה קורה אם תשתף מהלב. אבל היו כנים! זכור, זה לא עניין של להיות "צודק" או "הבחור הטוב" אלא למצוא דרך לתקשר על הצרכים שלך… ועל החזונות שלך לעתיד משותף, AKA מניית שבתאי במסחר.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|