הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל אריה

התענג על תפקידך כמחבר-על, ליאו! יהיו לך כל מיני הזדמנויות להגמיש את המיומנויות הללו החל מיום שני הקרוב, ה-10 באוקטובר, כאשר מרקורי השופע נכנס למאזניים החמודים ולבית השלישי האקספרסיבי שלך עד ה-29 באוקטובר. הכוכב החברתי כבר עבר דרך מאזניים מה-25 באוגוסט עד ה-23 בספטמבר, אבל עקב נסיגה בשיבוש אותות (9 בספטמבר עד 2 באוקטובר), לא ממש קיבלת את המשיכה שקיווית לה עם כמה אנשים. אבל עכשיו, הגיע הזמן לשחק "מתקן-עליון" ולהציג את החברים והקולגות שלך שחייבים להכיר אחד את השני. תנופף כמו הפרפר החברתי שאתה, אבל אל תרגיש לחוץ להתיישב בגן אחד. עם מרקורי הקפריזית כאן, תעדיף להתעסק על פני כניסה לחברות לכל החיים. ובבית התקשורת שלך, כוכב השליח נותן לך את המתנה של גאב וכוח השכנוע. לא תצטרך לשים הרבה קילומטראז' על המכונית כדי לתקן את הפעילויות המהנות שלך. הבית השלישי שולט בהתרחשויות של עיר הולדתו, והסצנה המקומית שלך תהיה מקפיצה.אזהרה: כוכבי יום רביעי עלולים לזרוק כדור עקום למערכת יחסים אישית או לדחוף אותך לאמצע דרמה של שפיכת תה עם חברים. בשורשו יש ריבוע מטרוף אותות בין נפטון המעוות בבית השמיני המסתורי שלכם לבין מאדים הנרגש בתאומים ומגזר הפעילות הקבוצתית שלכם. אם רכילות מסתחררת סביבך כמו סופת טורנדו, קח אותה עם גרגר של מלח ים קלטי, ללא קשר למידת עסיסי או עד כמה המקור נראה אמין. הפצת רכילות היא מתכון לאסון. בנימה קשורה, שמור את הסודות שלך בכספת מכיוון שאתה לא יודע על מי אתה יכול לסמוך לחלוטין תחת השמים המעורפלים האלה. אם אתה נאלץ לקחת צד בדרמה של חבר, שמור על ראש פתוח והישאר ניטרלי!ביום שישי, ונוס המאוהבת בבית השלישי הפטפטן שלך חובטת בליטות ומייצבות את שבתאי בבית השביעי של שותפויות מחויבות. שני כוכבי הלכת נמצאים בסימנים שהם שולטים, מה שנותן לך תחושה אמיתית של כוח ומנהיגות. אם אתם בזוגיות, אולי פתאום תרגישו דחף לקדם דברים לשלב הבא, בין אם זה אומר בלעדיות, קניות בתכשיטים או אולי עיון ברישומי נדל"ן. הרצינות של שבתאי היא קונטרה מושלמת לאידאליזם של ונוס, אז אל תתביישו לבקש את המחוות הקונקרטיות שאתם צריכים כדי להאמין שזו העסקה האמיתית ומתמשכת. ואל תהיה מעורפל! תגיד למה אתה מתכוון ומתכוון למה שאתה אומר! לא מחוברים (או בסיטואציה)? אתה יכול למנוע כל חרדה או בלבול על ידי השתתפות יזומה בתקשורת ברורה וכנה – והתעקשות! התחל בבעלות על הרגשות שלך. דוֹן' אל תתנהג כאילו אתה לא אוהב מישהו אם אתה חולם עליו בהקיץ בין שיחות או הודעות. אם אף אחד לא מרצד על מסך הרדאר הרומנטי שלך, קח על עצמך לגלגל את הכדור הזה – בכל האמצעים הדרושים. הורד אפליקציה חדשה; לצאת ולהתערבב יותר; בקשו מזוג חברים להכיר לכם את הלקוח הפוטנציאלי הטוב ביותר שלהם. כמו בלוטו, אתה לא יכול לזכות אם אתה לא משחק!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|