הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל אריה

הורוסקופ שבועי (2.10 עד 8.10) מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה 6.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 5.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 4.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 3.10.2022

הורוסקופ יומי מזל אריה 2.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל אריה

הכספים והאבטחה הכללית יהיו בראש רשימת המטלות שלך השבוע, כאשר מרקורי יצאה רשמית מההדרגה ומצמצמת את מלוא הקיטור במזל בתולה ובבית השני שלך של כסף וביטחון. אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו לקבל פרספקטיבה ברורה על הכושר הכלכלי שלך ולתכנן את הצעדים שאתה צריך לנקוט כדי לעמוד ביעדי 2022 שלך. בנימה קשורה, אין צורך להרביץ לעצמך אם "קו הסיום" עדיין רחוק. גם אם אתה נושא בחובות, אתה יכול לצאת מזה עם תוכנית מוצקה ומשמעת עצמית. האחרון זמין ביום חמישי הקרוב, 6 באוקטובר, כאשר מרקורי האנליטי יוצר משולש תומך עם פלוטו משנה המשחק בבית השישי שלך של עבודה קשה, ארגון ושירות. נחשול הכוח הפלנטרי הזה יכול לעזור לך להיות יצירתי לגבי מציאת דרכים להזרים את המזומנים שלך.האם יש מישהו שאתה יכול לבקש הצעות – או אולי הופעה עצמאית זמנית? אתה אדם כל כך רב כישרונות, ליאו! חשבו מחוץ לקופסה על כל הדברים שיש לכם להציע, זכרו שמיומנויות וכישרונות שהם טבע שני עבורכם שווים הון תועפות לאנשים שאין להם אותם. דרך נוספת להגדיל את השורה התחתונה שלך היא לצמצם את כל ההוצאות המיותרות. ארוחות מוגזמות, מתנות, "פליידייטים"? כמה שהם מהנים, הם יכולים לרוקן את המשאבים שלך במהירות. ערכו רשימה, בדוק אותה פעמיים, ואז תצמיד כמה. חזור אחרינו: לא לתת יותר עד שזה יכאב. מתנות אישיות מכל הלב זוכות בדרך כלל להערכה יותר מ"חפצים" מתיזים.בזמן שאנחנו מדברים על פלוטו…בשבת, כוכב הלכת האלכימי מסיים סוף סוף את הרטרוגרד השנתי שלו בן חמישה חודשים, שוב מתרחש בבית השישי שלכם של עבודה, בריאות ומערכות מאורגנות. אם הסתובבת את הגלגלים שלך יותר מאשר תפסת אחיזה כל הקיץ, כנראה שאתה יותר ממוכן להתמודד עם הכאוס ולחזור לאורח חיים בריא! די עם התסכול וחוסר התוחלת! אבל אם אינך בטוח היכן להתחיל את תוכנית החידוש, התחל בפישוט חייך. תסתכל מפוכח על הדברים שרכשת או חתמת עליהם שלא, אתה יודע, מעוררים שמחה. ממה אתה יכול להשתחוות בטקט מבלי להשאיר מישהו גבוה ויבש? השקט הנפשי שלך חשוב יותר מ"הצלת פנים", אז התחל לבטל את עצמך! ואז לאט לאט, כשאתה יוצר יותר זמן פנוי בחייך, מלא את המשבצות האלה בפעילויות שעושות אותך מאושר ומכניסות אותך לעצמך. ותכבדו את הפעילויות של הבית השישי על ידי הקפדה על פעילות גופנית סדירה, אכילת ארוחות מזינות – והקדשת זמן למנוחה והרפיה.ביום ראשון, הירח המלא של טלה היחיד של השנה מפעיל את הבית התשיעי שלך של טיולים, התרחבות עולמית ומיזמי סולו. האם אתה יכול לצאת לטיול דרבן של הרגע (ספונטניות היא עוד איכות של בית תשיעי) – או לפחות להתחיל לתכנן ברצינות אסקפד? ירחים מלאים מביאים רעיונות, מערכות יחסים ומאמצים לשיא. מה חלמת ותכננת, ליאו? עילוי הירח הזה הוא הרמז שלך להפסיק לחשוב ולמעשה להזמין את נסיגת היוגה הזו או את המפלט המציץ עלים. הנקודה האמיתית היא לשבור את השקט היומיומי ולקבל השראה מחדש, מה שמכיר אותך, לא ייקח כל כך הרבה מאמץ!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|