הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל תאומים

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל תאומים

הורוסקופ יומי מזל תאומים 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל תאומים 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל תאומים

החליפו את הנעליים ההגיוניות האלה במגף מערבי סקסי – או עקב בשמיים אם זו הריבה שלכם. ביום שני הקרוב, 10 באוקטובר, האלוף הקוסמי שלך, מרקורי, דוהר לתוך מאזניים ולוקח ילדה לוהטת דרך הבית החמישי שלך של ביטוי עצמי ורומנטיקה עד ה-29 באוקטובר. כוכב השליחים הפלרטטני כבר ביקר במאזניים פעם אחת השנה, מה-25 באוגוסט ועד 23 בספטמבר. אבל הודות לרטרוגרד המטלטל שהחל ב-9 בספטמבר, בקושי קיבלת הזדמנות למקסם את היתרונות הרומנטיים, מעוררי התהילה. תתכוננו לפצות על הזמן האבוד! אם שמרת על פרופיל נמוך בכל מקום, כוכב הלכת הכסוף הטובענית בבית התהילה החמישי הראוותני שלך עשוי להפנות את הזרקור ישירות אליך. הצג, הצג, הצג – ועשה תנוחה! מה שלא תעשה, אל תטוס מתחת לרדאר.שימו לב ביום רביעי! הטריקסטר נפטון מופיע, מערבל אותות על ידי שליחת אלומה משבשת למפעיל מאדים במזל שלך. בדיוק כשחשבת שזה בטוח להישאר מרוכז בדבר אחד, מישהו יכול לזרוק כדור עקום בדרך שלך. אמנם אינך יכול לחזות – שלא לדבר על לשלוט – בהתנהגותם של אחרים, אך אתה יכול למנוע באופן יזום להישאב לדרמה של חבר נזקק או קרוב משפחה. (ואם לא תעשה זאת, תסיים לבעוט בעצמך ולשאול מדוע לא ראית את זה מגיע.) אם שיחה כלשהי תפנה לשטח של בלגן חם, שים לב לסימני האזהרה והודיע ​​לאדם שאכפת לך, אבל אתה לא במצב כרגע ללכת "שם".למהר ולחכות? ביום שישי, ונוס המאוהבת יוצרת את אחד משני השלושים התומכים השנתיים שלה עם שבתאי המגבש. זה מחזק את המאמצים החיוביים שלך אפילו כשהיא מהווה תזכורת לקצב את עצמך. (למה, שלום, שבתאי איטי ויציב!) לא משנה כמה אתה להוט לצלול לתוך סיטואציה, בדרך כלל שווה לקחת את הזמן שלך כדי לבנות משהו בר קיימא. אז גם אם אתה פוגש מישהו עם פוטנציאל רציני לשומר, אל תתחיל לבחור שמות לתינוקות או לפרסם את "החדשות הגדולות" בשרשורים החברתיים שלך. שמור על מעגל הדוק סביב האנרגיה הזו כדי שהיא תוכל לצמוח, לא להתפוגג עם כל אדם אקראי שאתה גולש אליו. כל דבר שנועד להחזיק מעמד צריך להיבנות על בסיס איתן – לאט ובזהירות! בנוסף, ברמה המעשית בהחלט, אתה צריך להכיר את האדם הזה, מצבי רוח רעים והכל, לפני שאתה מחליט (שלא לדבר על שהם מחליטים את שלהם). עבור זוגות, המעבר המעמיק הזה יכול לחזק את הקשר שלכם כמו דבק-על. אבל אל תתעלם מכל זבובים במשחה. הדיפלומטיה של ונוס התמזגה עם המתינות של שבתאי היא הרקע המושלם לדיאלוג על נושאים מטרידים במערכת היחסים שלכם. זכור, הטלת האשמה או התגוננות לא מביאה אותך לשום מקום; להמציא פתרונות ואסטרטגיות מעשיים לנסיעה חלקה ויציבה לתוך הרצון המשותף שלך בעתיד.

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|