הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל גדי

הורוסקופ שבועי (9.10 עד 15.10) מזל גדי

הורוסקופ יומי מזל גדי 14.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 13.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 12.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 11.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 10.10.2022

הורוסקופ יומי מזל גדי 9.10.2022

הורוסקופ חודשי ( חודש אוקטובר ) מזל גדי

אל תתפלאו אם הגבול בין "עבודה" ל"משחק" ייטשטש ביום שני, 10 באוקטובר. בעוד מרקורי התוסס מזמזם במאזניים ובבית העשירי שלכם של שאפתנות והצלחה מקצועית – אירועים חברתיים שמביאים הזדמנויות לרשת מקצועית הם כאלה לפנות להם מקום בלוח השנה העמוס שלך. איפה הבליסטים מבלים בימים אלה? בין עכשיו ל-29 באוקטובר, אתה יכול להתברג בליגה אחרת ולשחק עם השחקנים הכבדים אם אתה עושה את המהלכים הנכונים. לחברות יש את ההטבות שלה! הזכר לעצמך את זה אם אתה על הגדר סביב הצטרפות לחדר הכושר היוקרתי הזה או משלם דמי רבעון עבור חברה מקצועית. אתה אף פעם לא יודע מי עשוי לשבת על אופניים סמוכים או, אולי, מציע רק שירותים לחברי הקבוצה.בהצלחה בניסיון לאסוף את כל העובדות או לנסח בצורה ברורה את הצרכים שלך ביום רביעי הקרוב. מארס מאולתרים נעול בריבוע מטרוף אותות עם נפטון הערפילי בבית השישי שלך לדיוק. בדרך כלל אתה צלול, אבל אתה עלול למצוא את עצמך מתקשה להחליט מה לאכול לארוחת בוקר! הגבל את הגירוי שלך על ידי משימות בודדות (IRL ומקוון) וכבה שריפה אחת בכל פעם. גם אז אתה עלול להיות מבולבל יותר מהרגיל. השימוש הטוב ביותר באנרגיה הזו עשוי להיות לעשות משהו יצירתי או פשוט חדשני בטירוף, כמו לעלות על אתגר פיזי או לקחת סדנה על NFTs. או לתפוס פלוס-1 ולשוטט, בלי כיוון, ולהתענג על ההפתעות!ביום שישי, ונוס הרומנטית יוצרת אחת משתי הבריתות השנתיות שלה עם השליט שלך, ומבססת את שבתאי. תחת גל הכוח הקוסמי הזה, אתה יכול לקבל הכרה בולטת עבור הישג או הזדמנות לעבוד על פרויקט יוקרתי. Creatrix Venus מפזרת את כל מה שאתה נוגע בו באבק פיקסי; שבתאי המובנה עוזר לך לנצל את המשמעת והראייה לטווח ארוך הדרושים כדי לראות זאת עד לקו הסיום. ולגבי ענייני הלב, מדובר במעבר "שומר". אם אתה במערכת יחסים, אתה עלול למצוא את עצמך פתאום חולם בהקיץ על איך ייראה הצעד הבא שלך – מבלעדיות לחילופי מפתחות ועד הפיכתו לרשמי של TikTok. פָּנוּי? ונוס החשיבה קדימה יחד עם שבתאי אסטרטגי (בדלי המצאתי! ) יכול לעזור לך לחשוב מחוץ לקופסה ולהמציא רעיונות חדשים כיצד והיכן תוכל לפגוש מישהו שראוי לתשומת לבך ולחיבה שלך. כדי לסייע לתהליך הביטוי, הבהירו את הדברים הבסיסיים שאתם מחפשים בשותפות מעבר לכימיה פיזיקלית ופוטנציאל השתכרות. אין תשובות נכונות (או לא נכונות); רק כאלה שנכונים עבורך כרגע. בשורה התחתונה: "אהבתי" מושך "אהבתי", אז פשוט היו כנים עם עצמכם וכנים עם אחרים, ואתם כבר בדרך!

כתבות נוספות

שחזור גלגולים הוא מושג רוחני מורכב ומעניין שהוא חלק מהאמונה והקבלה היהודית. על פי האמונה הזו, נשמת האדם היא רסיס אנרגטי שאוגרת בתוכה זיכרונות מגלגולי נשמות קודמים, ובכל גלגול היא בוחרת את משמעות החיים, משימותיה, וגם את הנפשות שתתקרב אליה. במאמר הזה, נסביר את מונחי השחזור גלגולים, גלגולים קודמים, ותיקון גלגולים, ונחקור את הטיפול בשחזור גלגולים, ואת ההשפעה של גלגולים קודמים על החיים הנוכחיים שלנו.
פורסם ע"יWecure|
במאה ה-21, עם ההתפתחות המרשימה של רפואה המתבססת על טכנולוגיה ומדע, נכון לשאול: האם יש עדיין מקום לטיפולים שמשתמשים באנרגיה ומימין למעלה משמות את ההגנה העצמית של הגוף? התשובה היא כן. הטיפול האנרגטי, או טיפול אנרגטיקה, הוא שדרה רפואית פופולרית בה נעזרים באנרגיה ובשימוש ביכולות הריפוי של הגוף כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית של האדם. במאמר זה, נסביר את הגישה האנרגטית לריפוי ונסקור את תהליך הטיפול, את היתרונות שבו, ואת סוגי האנשים שיכולים להרוויח ממנו.
פורסם ע"יWecure|
מכשירי תדרים מהווים פתרון חדשני ומהפכני בעולם הרפואה, המיועדים לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים, בין הם מצבים אקוטיים וכרוניים. המכשיר מייצר שדה אלקטרומגנטי ממוקד המשפיע על תאי הגוף ומפרגן אותם לתפקוד תקין ומאוזן. המאמר יסקור ויסביר את רפואת התדרים, כולל הקדמה, תוכן, פירוט על כל נושא וסיכום, ויכלול מידע מהמאמר הנתון.
פורסם ע"יWecure|
רפואת השינה היא תחום רפואי יחסית צעיר שבהתפתחות מתמיד. בישראל, למרות שכמותנו מתנהלים בשינה בממוצע יומי, התחום עדיין לא מוכר מספיק. שינה טובה ובריאה היא חשובה ביותר לאיכות החיים והבריאות הכללית שלנו. למרבית האנשים, שנת שינה טובה נכרת בשוק כמושא פחות או יותר ברור, אך בשוק הרפואי זה עדיין לא התקבל בצורה מספקת.
פורסם ע"יWecure|
טיפול בתזונה קלינית הוא אחד מציוני הדרך לשיפור הרווחת הבריאותית ולהתמודדות עם בעיות תזונתיות. דיאטנית קלינית היא המקצה את הכלים המתקנים תזונתיים ומסייעת לאנשים לשפר את אוכלוסיותם, לשנות את ההרגלים התזונתיים הרעים, ולהתמודד עם בעיות תזונתיות מגוונות. במאמר הזה, נביא לך תצורה מקיפה של הטיפול בתזונה הקלינית, תפקיד הדיאטנית הקלינית, התהליך הטיפולי, והמטרות העיקריות.
פורסם ע"יWecure|
שיאצו היא שיטת טיפול סינית אפקטיבית המבוצעת באמצעות לחיצות באמצעות האצבע (שי – אצבע, יאצו – לחיצות). השיטה משמעותה היא לאזן את זרימת האנרגיה בגוף ולהביא לרווחת רוח, ריגוש וחיבור ברמה אנכרונית וגופנית. במאמר הזה, נכיר בעומק את שיאצו, נחקור את מרכזי האנרגיה החשובים בגוף, ונתתיחס לאופן שבו השיטה יכולה לסייע בטיפול בדיכאון ובבעיות אחרות.
פורסם ע"יWecure|